حجم تجارت الكترونیك كشور 110 هزار میلیارد تومان است

حجم تجارت الكترونیك كشور 110 هزار میلیارد تومان است سایت امن: كرمانشاه - معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از رشد قابل توجه میزان تجارت الكترونیك در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: در سال قبل 110 هزار میلیارد تومان پول در این حوزه جابجا شده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، حسن یونس سینكی روز چهارشنبه در نشستی با مدیران ادارات تابعه سازمان صنعت، معدن و تجارت در كرمانشاه اضافه كرد: سهم بخش صنعت، معدن و تجارت از تولید ناخالص داخلی 41 درصد است و همین امر لزوم توجه به این حوزه را بیش از پیش آشكار می كند.
او اظهار داشت: امروزه فروشگاه های زنجیره ای، شبكه سنتی را متاثر می كند و لازم است برای رفع مشكلات این شبكه چاره ای اندیشیده شود.

** كرمانشاه دنبال برندسازی باشد
سینكی همینطور اظهار داشت: با عنایت به موقعیت كرمانشاه و نرخ بالای بیكاری آن، لازم است این استان اقدام های لازم برای داشتن یك برند ویژه را در دستور كار قرار دهد.
این مسئول اقتصادی اضافه كرد: برندسازی ظرفیت استانی را ملی و ظرفیت ملی را بین المللی می كند و امیدوارم همه استان ها این مهم را در دستور كار قرار دهند.
او همینطور در مورد لزوم مبارزه با قاچاق تصریح كرد: ماهیت مبارزه با قاچاق امنیتی نیست و باید در این حوزه برخورد حرفه ای صورت گیرد.
وی از همكارانش خواست پیشنهادهای خویش را برای برخورد حرفه ای با قاچاق عرضه كنند.

** تولید میزهای حرفه ای - تخصصی
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت همینطور عنوان كرد: میزهای حرفه ای - تخصصی استان ها در معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی می گردد.
به گفته او، این میزهای حرفه ای امكان بهره گیری از ظرفیت های همه استان ها را فراهم و فرصت تصمیم سازی و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه را بوجود می آورد.
در این نشست روسای ادارت صنعت، معدن و تجارت استان كرمانشاه دیدگاه های خود و مشكلات موجود را طرح كردند و به تبیین ظرفیت های استان و بسترهای تولید رونق آن پرداختند.
8066


1397/01/23
18:33:25
4492
5.0 / 5
تگهای خبر: صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب