پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز آزمایشگاه

پیشرفت در علوم پزشکی در گرو رشد علوم پایه و بالینی است

پیشرفت در علوم پزشکی در گرو رشد علوم پایه و بالینی است به گزارش سایت امن، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی روز لابراتوار را به فعالان جامعه آزمایشگاهی تبریک گفت.به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، متن پیام دکتر بهرام عین اللهی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

زادروز حکیم جرجانی، طبیب بلندنام، پژوهنده و آزمایشگر برجسته ایرانی که به شایستگی روز لابراتوار نام یافته، فرصتی مغتنم برای تجلیل از تلاش ها و مجاهدت های خانواده بزرگ آزمایشگاهیان کشور است؛ آنان که حلقه وصل خادمان سلامتند و درمان و شفای دردمندان در گرو تلاش شبانه روزی آنان است. با کوششی خستگی ناپذیر در عرضه خدمات بالینی به مردم، راه سلامت آنان را می گشایند و با تحقیق نو به نو و تولید دانش نافع در عرصه علوم پایه پزشکی و آزمایشگاهی، شاخصهای سلامت کشور را اعتلا می بخشند.

پیشرفت در علوم پزشکی و تحقق بخش مهمی از الگوی عدالت و تعالی سلامت، در گرو رشد علوم پایه و بالینی است که با همت جامعه آزمایشگاهیان کشور حاصل می شود.

افزون بر این، داده ها و اطلاعات سلامت که رمز گشای تصمیم گیری ها و اقدامات بهداشتی و درمانی با تاکید بر یافته های متقن و علمی است، با همت آزمایشگاهیان تولید و پردازش می شود.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات استادان، کارشناسان و دانشجویان علوم آزمایشگاهی در ماه میهمانی خداوند، این مناسبت ارجمند را صمیمانه به ایشان تبریک می گویم و با حق گزاری نسبت به مجاهدت های ارزشمند این جامعه خدوم بخصوص فداکاری های فراموش ناشدنی آنان در دوران مبارزه با کرونا، امید دارم که رشد و اعتلای همه جانبه علوم آزمایشگاهی و دوام توفیقات این همکاران عزیز را شاهد باشیم».

منبع:

1402/02/03
11:23:57
274
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب