تأمین برق منازل با صفحات خورشیدی فوق باریک مادام العمر

تأمین برق منازل با صفحات خورشیدی فوق باریک مادام العمر به گزارش سایت امن یک شرکت تجاری از تولید و ساخت صفحات خورشیدی فوق باریکی اطلاع داده که بر روی سقف منازل پهن می شوند و برای تأمین برق قابل استفاده هستند.به گزارش سایت امن به نقل از نیواطلس، این صفحات که توسط شرکت آمریکایی جی ای اف انرژی ساخته شده اند مبتنی بر یک سیستم شارژ خورشیدی معروف به تیمبرلاین هستند که در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۲ عرضه شده است.
در این سیستم به جای صفحات بزرگ و ضخیم ذخیره سازی انرژی خورشیدی، از قالب های نازک و مسطحی استفاده شده که به سادگی ثابت شده و با انواع سقف هم سازگاری دارند. این صفحات در مقابل بادهایی با سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت هم مقاوم هستند.
برنامه ریزی برای تولید این صفحات از سال ۲۰۱۹ شروع شده و نمونه های جدید آن در مقابل انواع شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و با میخ به سقف چسبانده می شوند. شرکت سازنده همینطور از ضمانت مادام العمر این صفحات خورشیدی برای جلب رضایت مصرف کنندگان اطلاع داده است.
این صفحات را میتوان به رنگ سقف ها درآورد تا از نظر زیبایی شناختی هم مشکلی برای افراد ایجاد نکنند. همینطور هزینه نصب آنها هم مقرون به صرفه است.

1400/10/15
20:49:22
146
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , ساخت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب