حل و فصل ۱۹ و نیم میلیون دلاری تخلف تی موبایل

حل و فصل ۱۹ و نیم میلیون دلاری تخلف تی موبایل سایت امن: اپراتور تی موبایل آمریکا به سبب اختلال گسترده شبکه تلفن همراه خود در سال 2020 مجبور به پرداخت جریمه 19.5 میلیون دلار شد.به گزارش سایت امن به نقل از رویترز، این اختلال سبب شد تا بیش از ۲۳ هزار تماس با شماره ۹۱۱ پلیس بی نتیجه بماند و شهروندان در خطر نتوانند از نیروهای پلیس کمک بخواهند.
به دنبال این رویداد، کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا تحقیقات خودرا دراین زمینه در ژوئن سال ۲۰۲۰ شروع کرد. تحقیقات مورد اشاره منجر به تهیه گزارشی در مورد تخلفات تی موبایل شد که نشان می داد بیش از ۲۳ هزار تماس مردم با پلیس بوسیله تی موبایل در زمان اختلال بی نتیجه مانده است.
تی موبایل برای جبران اختلال و خسارتی که به شهروندان وارد کرده، موظف به ارتقای شبکه مخابراتی خود شد تا دیگر چنین مشکلاتی رخ ندهد. طبق گزارش کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا، مشکلات مورد اشاره تماسهای تلفنی و پیامکی را نیز مختل کرده بود.
تعداد کل تماسهای بی نتیجه در آمریکا به این دلیل حداقل ۲۵۰ میلیون مورد برآورد می شود. بدین سبب حداقل ۴۱ درصد از تماسهای انجام شده بوسیله تی موبایل در زمان وقوع اختلال بی نتیجه مانده اند. بعدها مشخص شد نقص در پیکربندی تجهیزات به دنبال نصب یک روتر جدید در شبکه تی موبایل عامل مشکلات مورد اشاره بوده است.


منبع:

1400/09/04
11:06:53
363
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب