وزیر ارتباطات تاكید كرد:

عدم عضویت وزارت ارتباطات در شورای امنیت

عدم عضویت وزارت ارتباطات در شورای امنیت به گزارش سایت امن وزیر ارتباطات اظهار داشت: شورای امنیت كشور (كه وزارت ارتباطات در آن عضو نیست) برای تولید آرامش، تصمیم گرفت در كنار سایر اقدامات محدودیت های موقتی را بر فضای مجازی اعمال نماید.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در شبكه اجتماعی توئیتر درمورد انتشار تصویر طنزی كه از وی در رسانه ها منعكس شده بود، نوشت: تصمیم نداشتم در موضوعی كه وزارت ارتباطات در تصمیم آن نقشی نداشت، اظهار نظری كنم، اما به ناچار كلامی چند در این خصوص خواهم نوشت.
وی اضافه كرد: شورای امنیت كشور (كه وزارت ارتباطات در آن عضو نیست) برای تولید آرامش تصمیم گرفت در كنار سایر اقدامات تامینی و انتظامی، محدودیت های موقتی را بر فضای مجازی اعمال كند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح كرد: طبیعی است كه این اقدامات نارضایتی هایی را تولید كند اما گیرندگان این تصمیم طبیعتا بین مزایا و معایب این تصمیم وزن سنجی كرده اند.
آذری جهرمی تصریح كرد: عده ای دیگر اما اكنون به جای پرداختن به ریشه اعتراضات و اغتشاشات و حل آنها، تلاش بر انداختن همه تقصیرها بر گردن فضای مجازی و بازخوانی اشكالات توسعه فضای مجازی در كشور (كه گاها وارد هم هست) كرده اند.
وی عنوان كرد: ضمن تشكر از دوستان رسانه ای كه با طنزهای مختلف در این ایام به نقادی و یا حتی تخریب بنده پرداختند، تقاضا دارم برای یكبار هم كه شده به مرور قوانین و مقررات كشور در عرصه پالایش فضای مجازی و شرح مسئولیت هر یك از دستگاه ها در برابر این مقررات بپردازند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اگر مشكلی وجود دارد با شفاف سازی و با استفاده از دستگاه های قانونگذاری كشور به پیگیری راه حل ها بپردازند.
 

1396/10/15
19:33:16
5167
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب