حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در نمایشگاه ربع رشیدی

حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در نمایشگاه ربع رشیدی سایت امن: با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت های دانش بنیان بصورت مستقل در نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری ربع رشیدی ایران که طی روزهای 17 تا 21 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود، حضور خواهند یافت.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، نمایشگاه تخصصی ربع رشیدی، برای مساعدت با تجاری سازی فناوری ها، طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی توانمندی پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها و معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها، دستگاهها و بنگاه های تولید برگزار می گردد.
این نمایشگاه راهبردی مهم هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شده و شرکت های دانش بنیان برای عرضه فناوری ها، اختراعات و طرح های جدید خود در آن به رقابت می پردازند و زمینه های جدید همکاری را بین خود رقم می زنند.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب وکار شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه، طرح ها، ایده های دانش محور، معرفی توانمندی های پژوهشی، فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، ایجاد ارتباط دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرائی، گسترش همکاریهای فناورانه در ابعاد ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب وکار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل گیری شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری (داخلی و خارجی) برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان است.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد توسعه بازار شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی داخلی است. میزان پشتیبانی از هر شرکت دانش بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه های تایید شده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداکثر ۳ نمایشگاه) است تا شرکتها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
منبع:

1400/08/11
09:02:21
188
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , توسعه , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب