از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛

رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم انتخاب شد

رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم انتخاب شد به گزارش سایت امن سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در حکمی پرویز کرمی را بعنوان رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب نمود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاری در این حکم خطاب به کرمی آورده است:
«نظر به لزوم اجرا، هماهنگی و نظارت مستمر و مستقیم بر سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در قالب مفاد و مصوبات شورای ستاد در پرتو ارزش های متعالی اسلام و رعایت اصول و منشور اخلاقی دولت سیزدهم، جنابعالی را که از مراتب تعهد و تخصص در حوزه فناوری های نرم، فرهنگی و صنایع خلاق برخوردارید با حفظ سمت دبیری ستاد بعنوان رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب می کنم.
انتظار است با برنامه ریزی قوی و پویا، زمینه را برای افزایش کارایی، اثربخشی، هماهنگ سازی و توسعه ظرفیت ها در تحقق اهداف سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم آورید.
توفیق روزافزون جنابعالی را در جهت تحقق اهداف دولت سیزدهم از خداوند متعال خواستارم.»
سندی برای ارتقا جایگاه ایران
این سند در قالب دستیابی به نظام نوآوری کارآمد صنایع فرهنگی و خلاق و ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات فرهنگی و خلاق بومی تدوین شده است. البته تاکید بر استفاده از دانش فنی و فناوری های مربوطه، بهبود فضای کسب و کار، افزایش بهره وری و رشد نوآوری های اجتماعی از اهداف اولیه و اصلی این سند است.
همچنین دستیابی به جایگاه نخست تولید و صادرات در منطقه، و کسب سهمی از بازار در منطقه و حوزه بین الملل هم بخشی از اهدافی است که این سند دنبال می کند تا با انجام اقدامات لازم محقق شود.
پرویز کرمی هم اکنون دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

منبع:

1400/07/23
10:33:27
230
5.0 / 5
تگهای خبر: تخصص , توسعه , خدمات , فضا
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب