طراحی نرم افزار برای كمك به نیازمندان كمیته امداد هرمزگان

طراحی نرم افزار برای كمك به نیازمندان كمیته امداد هرمزگان سایت امن: بندرعباس- ایرنا - معاون مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان اظهار داشت: یك نوع نرم افزار كاربردی الكترونیكی ناب برای كمك نقدی به نیازمندان تحت پوشش این نهاد طراحی و به راه افتاده است.


جلیل تراهی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: شهروندان هرمزگانی می توانند با استفاده از این نرم افزار و با نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت كه مجهز به سیستم اندروید است، كمك های نقدی خویش را با ارسال عدد 100 به سامانه پیامكی 30007639 برای نیازمندان واریز نمایند.
وی بیان داشت: این نرم افزار ویژه استان هرمزگان است و طوری طراحی شده كه شهروندان می توانند در هر كجای از كشوركه باشند، كمك های خویش را به نیازمندان استان و یا شهر خود پرداخت كنند.
معاون مشاركت های مردمی كمیته امداد هرمزگان یاد آورشد: سرعت بخشی در كمك رسانی به نیازمندان، اعتماد سازی و تولید اطمینان خاطر نیكوكاران، امكان داشتن نیت روزانه با ماهانه مبلغی ثابت بدون دغدغه تهیه پول خرد یا اسكناس، پیشگیری از احتمال سرقت (صندوق های صدقات)، كاهش هزینه های در رابطه با نیروی انسانی و تجهیزات، پرداخت صدقه و سایر كمك های مردمی متناسب با نیت خداپسندانه نیكوكاران و جلوگیری از استهلاك پول ملی و سوء استفاده افراد سودجو از دیگر مزایای این نرم افزار است.
تراهی افزود: تلفن 33670934 اداره اكرام و سامانه تلفن گویای 3288 آماده دریافت كمك های نقدی و نام نویسی حامیان در طرح اكرام ایتام و كمك به نیازمندان است.
وی بیان آورشد: رویكردهای كمیته امداد، استفاده از روش های نوین به جای سنتی است و نرم افزار ناب و تلفن گویای 3288 به جهت اعتماد سازی و سرعت در خدمات و همینطور رساندن صدقات به نیازمندان در كم ترین و سریع ترین زمان ممكن طراحی شده است.
نرم افزار اپلیكشن ناب به صورت آزمایشی از نیمه دوم بهمن ماه سال قبل در هرمزگان مورد استفاده قرار گرفت اما این نرم افزار بعد از انجام یك سری اصلاحات و ارتقای برنامه به صورت رسمی از نیمه دوم امسال مورد بهره برداری قرار گرفت كه در صورت تغییرات امكان بروز رسانی هم وجود دارد.
بیش از هفت هزار یتیم زیر 15 سال و پنج هزار دانش آموز فرزند محسنین تحت پوشش كمیته امداد هرمزگان هستند.
52 هزار و 250 خانوار تحت حمایت كمیته امداد هرمزگان قرار دارند.
7195/ 6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده ** خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در كانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینك جستجو كانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna. hormozgan@yahoo. com


1396/10/13
22:41:18
5473
5.0 / 5
تگهای خبر: نرم افزار
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب