مدل صادرات منسوجات نانویی دانش بنیان ها به کشورهای همسایه

مدل صادرات منسوجات نانویی دانش بنیان ها به کشورهای همسایه منسوجات نانویی یکی از شرکتهای فناوری علاوه بر آنکه به کشورهای عراق، کویت و عمان صادر می شود، نمایندگی این شرکت هم در عراق به راه افتاده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، رحیم حجتی، مدیرعامل یکی از شرکتهای فناوری با اشاره به اینکه طی سالهای گذشته موفق به صادرات محصولات خود به چند کشور همسایه شدیم، اظهار داشت: عمان، عراق و کویت همچون مقاصد صادراتی منسوجات نانویی ما بودند و سال جاری هم درحال آماده سازی محصولات برای ارسال به این کشورها هستیم.
حجتی جوراب های آنتی باکتریال، لباس تب نمای نوزاد، پیش بند چربی گریز، حوله های سوپرجاذب آنتی باکتریال را از محصولات تولیدی این شرکت دانست و اظهار نمود: در عراق نمایندگی فروش داریم و در عمان و کویت هم شرکت هایی حضور دارند که به صورت منظم از ما خرید دارند. با عنایت به افزایش قیمت دلار، بازار صادرات برای ما جذاب تر شده است، به صورتی که هم اکنون با تمام ظرفیت خود درحال تولید هستیم و بخش زیادی از این محصولات هم برای بازار صادراتی هستند.
وی با اشاره به اینکه لباس تب نمای نوزاد ساخته شده در این شرکت در منطقه بدون رقیب است و در نتیجه مشتریان خوبی برای آن داریم، تصریح کرد: باقی محصولات هم به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب جذابیت زیادی برای کشورهای همسایه دارد.
به نقل از ستاد نانو، مدیر عامل این شرکت فناور پیش بند چربی گریز قابلیت دفع هرگونه چربی با خاصیت آنتی باکتریال، حوله های سوپر جاذب را از دیگر محصولات تولیدی این شرکت نام برد و افزود: در تولید این محصولات از نانوسیلیکا و نانوذرات کیتوسان استفاده شده است که این مواد هم توسط شرکت تولید می شود و این نانو مواد دارای گواهی نانومقیاس است.
منبع:

1400/06/17
23:40:06
5.0 / 5
63
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب