22 نیاز فناورانه حمل و نقل کشور با 23 شرکت مرتفع می شود

22 نیاز فناورانه حمل و نقل کشور با 23 شرکت مرتفع می شود به گزارش سایت امن مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلان اینکه در رویداد تبادل فناوری حوزه حمل و نقل نوین 22 نیاز فناورانه از طرف صنایع مرتبط ارائه شده است، اظهار داشت: از میان 98 شرکت فعال دراین زمینه 23 شرکت برای حضور در این رویداد و انجام مذاکرات با طرف متقاضی انتخاب شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مرضیه شاوردی امروز در رویداد تبادل فناوری در زمینه حمل و نقل نوین که بصورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، این صندوق را مولود قانون پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان دانست که بعنوان متولی تامین منابع مالی برای شرکت های دانش بنیان تاسیس شده است، اضافه کرد: خدمات این صندوق شامل چهار دسته می شود که در دسته اول تسهیلات مالی است که در دوره های مختلف چرخه عمر شرکتها به آنها اعطا می شود که از آن جمله می توان به "تسهیلات نمونه سازی" اشاره نمود که با بهره چهار درصد برای توسعه نمونه صنعتی به شرکتها اعطا خواهد شد.
وی تسهیلات پیش از تولید صنعتی و سرمایه در گردش با نرخ بهره ۱۱ درصد و اعطای خدمات لیزینگ و استصناع به خریداران با نرخ ۸ تا ۹ درصد را از دیگر تسهیلات مالی این شرکت نام برد و تصریح کرد: تامین دفاتر کاری برای شرکتها از دیگر خدمات حمایتی این صندوق بشمار می رود.
شاوردی، دسته دوم خدمات این صندوق را ضمانت نامه دانست و با تاکید بر این که ضمانت نامه های صادر شده از طرف این صندوق ضمانت نامه های معتبر بانکی است، تصریح کرد: دسته سوم خدمات حمایتی ما در قالب "هم سرمایه گذاری" است که طی آن با همکاری سایر فعالان زیست بوم فناوری به شرکت های فناور و استارت آپ ها اعطا می شود.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات بلاعوض شامل ارائه آموزش، مشاوره، برگزاری رویدادهای فناورانه، مالکیت فکری و شناسایی دارایی های فکری و گرفتن استانداردها و حضور شرکتها در نمایشگاه های خارجی را دسته سوم خدمات حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی نام برد.
وی با اشاره به برگزاری رویداد امروز در زمینه حمل و نقل نوین، اشاره کرد: با برگزاری این رویدادها در تلاش هستیم تا طرف عرضه و تقاضا را به یکدیگر نزدیک نماییم که برای این منظور ابزارهای متنوعی را طراحی کردیم که نظرات هر دو طرف عرضه و تقاضا را پوشش می دهد.
شاوردی، با تاکید بر این که تا حالا رویدادهای رفع نیازمندی های فناورانه در زمینه های مختلف برگزار شده است، اظهار نمود: در سالل ۹۸ تعداد ۱۴ رویداد انجام شد که از مدیریت هوشمند آغاز شد و تا رویدادهایی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا، رباتیک، نفت و گاز، آتش نشانی و خدمات ایمنی ادامه یافت و از آنجایی که در سال ۹۸ این رویدادها بصورت حضوری برگزار شده بود، امکان مذاکرات B2B برای طرف های عرضه و تقاضا فراهم بوده است.
وی تعداد رویدادهای برگزار شده در سال ۹۹ را ۱۱ مورد ذکر کرد و تصریح کرد: در جریان برگزاری این رویدادها، تا حالا قراردادهایی برای اجرای پروژه ها برگزار شده و تا حالا ۴۵ قرارداد با حجم ۶۰۰ میلیارد تومان منعقد شده است.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: طی این رویدادها از طرف صنایع مختلف هزار و ۹۹۰ نیاز فناورانه ارائه و ۳ هزار و ۱۸۹ جلسه مذاکره انجام شد.
وی با اشاره به برگزاری رویداد امروز اظهار داشت: در رویداد امروز ۲۲ نیاز فناورانه از طرف صنایع در رابطه با حمل و نقل ارائه شده و از طرف دیگر ۸۰۰ شرکت فناوری در این عرصه شناسایی شدند و ۹۸ شرکت برای حضور در این رویداد آمادگی خودرا اعلام نمودند.
شاوردی تصریح کرد: در نهایت ۲۳ شرکت برای حضور انتخاب شدند.
منبع:

1400/05/11
12:14:39
5.0 / 5
168
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , بانك , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب