فرماندار نمین:

دانشگاه تكنولوژی های جدید نمین به مركز رشد مجهز شد

دانشگاه تكنولوژی های جدید نمین به مركز رشد مجهز شد به گزارش سایت امن فرماندار شهرستان نمین اظهار داشت: دانشگاه تکنولوژی های جدید در شهرستان نمین به مرکز رشد مجهز شد تا تولید علم و فناوری های نوین را در این مجموعه شاهد باشیم.عاطف ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: با توافق دانشگاه محقق اردبیلی، پارک علم و فناوری و فرمانداری نمین قرار شد در ساختمان جدید دانشگاه تکنولوژی های جدید نمین مرکز رشد مشترک و سه جانبه ای راه اندازی شود تا امکان توسعه همه جانبه در این بخش فراهم آید.
وی با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری استان فعالیت ها و پشتیبانی های همه جانبه ای را از مجموعه های رشد و شرکتهای دانش بنیان انجام می دهد، خاطرنشان کرد: با راه اندازی مراکز نوآوری در سطح استان و همینطور واحدهای فناور و مراکز رشد در دانشگاه ها، شهرستان نمین هم می تواند در حوزه گردشگری و بخش صنعت از این زیرساخت ها بیشتر از گذشته استفاده نماید.
فرماندار شهرستان نمین اظهار داشت: با عنایت به این که نمین قطب صنعتی استان اردبیل است و بخش عمده ای از واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرستان واقع شده، همکاری خوب پارک علم و فناوری و دانشگاه محقق اردبیلی می تواند زمینه های تحول خوبی را در این عرصه به وجود آورد.
ناصری به توصیف افتخارآفرینی های دانشگاه محقق اردبیلی در سطح ملی و بین المللی پرداخت و اضافه کرد: اساسا تبدیل علم و به عمل با ارزش افزوده بیشتر می تواند زمینه های حرکت تحولی خوبی را هم در حوزه های مختلف رقم بزند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ما در شهرستان نمین استعدادهای بی نظیری را در بخش های مختلف بخصوص حضور نخبگان و مبتکران شاهد می باشیم که استفاده از ظرفیت علمی آنها در این راه راهگشا خواهد بود.
ناصری از آمادگی رئیس پارک علم و فناوری در راه اندازی مراکز نوآوری جدید در بخش های صنعتی و گردشگری هم در این شهرستان اطلاع داده و قول مساعد در جهت توانمندی این بخش عرضه کردند.


منبع:

1400/04/29
12:30:20
5.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب