دو طرح كلان به تصویب رسید

دو طرح كلان به تصویب رسید سایت امن: دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری از تصویب دو طرح کلان آگاهی داد.


به گزارش ایسنا دکتر عبدالحسین رحیمی در حاشیه دویست و چهلمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه در این نشست دو طرح ملی بسیار مهم را بررسی نموده و به تصویب رساندیم، اضافه کرد: این طرح ها قبلا به دبیرخانه شورای عتف ارسال شده و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و اصلاح شده بود.
وی بررسی طرح کلان ملی توسعه فناوری های کلیدی حوزه دریایی با اولویت زیر سطحی را همچون این طرح ها دانست و اظهار نمود: این طرح قبلا سابقه ای در شورای عتف داشته است و در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و درنهایت به تصویب اعضا رسید.
رحیمی طرح مدیریت مالی هوشمند کشور را از دیگر طرح های مورد بررسی در این نشست عنوان نمود و یاداور شد: بمنظور تامین مالی این طرح هماهنگی هایی با وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انجام و توافقاتی دراین زمینه حاصل شد.
دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد: این طرح نخستین نوع از طرح هایی است که برای بودجه ریزی مالی و اقتصادی کشور برنامه ریزی شده است و این برای نظام جمهوری اسلامی ایران با اهمیت می باشد.
رحیمی، سومین دستور جلسه را گزارش پژوهش و فناوری سازمان آموزش، تحقیقات و ترویج کشاورزی دانست که مورد بحث و اظهار نظر اعضا قرار گرفت.
منبع:

1400/04/26
09:19:10
5.0 / 5
203
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , توسعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب