طراحی بازی های موبایلی ایرانی بصورت بومی

طراحی بازی های موبایلی ایرانی بصورت بومی سایت امن: یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی بازی های موبایلی ایران بصورت بومی و انتشار آن میان مردم شده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محمدمهدی بهفرراد، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد محصولات شرکت اظهار داشت: شرکت ما بیش از ۱۰ سال است که در حوزه تولید بازی های موبایلی ایرانی فعالیت و سرگرمی را بر روی دستگاه های همراه همچون تبلت ها، موبایل ها و... تولید و بصورت بومی میان مردم منتشر می کند.

وی با اعلان اینکه محصولات این شرکت بین ۲۰۰ هزار تا ۵ میلیون کاربر دارد، بیان کرد: علاقه جوانان سبب می شود تا به سمت تولید بازی های موبایلی ایرانی حرکت نماییم. بازار خوبی داریم یعنی مردم به طرق مختلف نیاز به استفاده از رسانه های سرگرمی دارند، چونکه «بازی» حوزه های تکی در دنیا است که هر روز تکنولوژی های جدیدی دراین زمینه بروز می کند.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد زمینه های تخصصی این شرکت نیز اظهار داشت: با اهمیت ترین بخش در طراحی بازی های موبایلی ایران، برنامه نویسی است و بخش های دیگر شامل نیروهای تولید محتوای هنری، مارکتینگ و و دیتا است. امروز به تربیت و جذب نیروی انسانی روی آوردیم تا از آنها استفاده کنیم؛ چونکه نیروی انسانی یکی از با اهمیت ترین چالش های صنعت ما است.

بهفرراد اصلی ترین مشکل هر تولیدکننده را نحوه انتشار محصول دانست و اضافه کرد: روش رسیدن محصول به مخاطب بصورت کالای فیزیکی یا دیجیتال مهم می باشد. بدین سبب پلت فرم هایی که در بازار ایران آغاز به فعالیت کردند، کمک خوبی برای رساندن محصول به مخاطب است که البته از شبکه های تبلیغاتی هم استفاده می شود.

وی در مورد تبلیغات تولیدات داخل کشور، اظهار نمود: ما در کشور تولیدات خوبی داریم و مردم علاقه به مصرف محصولات دارند؛ اما تبلیغات از طرف رسانه ملی ضعیف است. اگر تبلیغات به درستی صورت گیرد، سرانه استفاده از تولیدات داخل ما بیشتر از خارجی است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به این که بازار جهانی بزرگ است و ما می توانیم سهم خودرا از آن بازار دریافت نماییم، اظهار داشت: کار ما به سبب مسائل ارزی و تحریم ها دشوار است. حوزه گیم را همه می توانند برای کل بازارهای جهانی تولید کنند و ما هم به این سمت پیش می رویم.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بهفرراد بیان کرد: ایران می تواند بر روی صنعت گیم بسیار تمرکز کند، اما این اتفاق به دلیلهای گوناگون به سختی می افتد. بطور مثال بیمه و مالیات نفس خیلی از شرکتها را می گیرد تا جایی که می تواند سبب تعطیلی این صنعت شود.
منبع:

1400/04/01
21:09:02
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب