در دانشگاه آزاد واحد كرمانشاه؛

سرای نوآوری صنایع تبدیلی، اسانس، عصاره و گیاهان دارویی راه اندازی می شود

سرای نوآوری صنایع تبدیلی، اسانس، عصاره و گیاهان دارویی راه اندازی می شود به گزارش سایت امن مجوز سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با عنوان «سرای نوآوری صنایع تبدیلی، اسانس، عصاره و گیاهان دارویی» صادر شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر آرش بوچانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با بیان این خبر اظهار داشت: ایجاد سرای نوآوری علاوه بر توانمندی های علمی نیازمند امکانات مختلفی است که بهره مندی از آزمایشگاه ها، تجهیزات و کارگاه های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه پشتوانه بسیار خوبی برای این امر مهم به حساب می آید.
وی در مورد رسالت سرای نوآوری و اهمیت راه اندازی آن در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: سرای نوآوری مجموعه ای از هسته های فناور، واحدهای فناور، شرکتهای دانش بنیان و شتاب دهنده هاست که با عنایت به رسالت آن، فعالیت علمی، تولیدی و اقتصادی انجام می شود و برای آنکه یک محصول به بازار عرضه گردد، مراحل متنوعی وجود دارد که سرای نوآوری از تشکیل ایده اولیه تا تولید نمونه آزمایشگاهی و بعد از آن تولید صنعتی تا در نهایت بازاریابی را پشتیبانی می کند.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بوچانی وجود سرای نوآوری در دانشگاه ها را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: وجود سرای نوآوری در دانشگاه فرصت بسیار خوبی برای فعالیت های علمی ـ اقتصادی همکاران توانمند است. با صدور بخشنامه طرح (الف) و (ب) سازمان مرکزی، سرای نوآوری فرصت بسیار مناسبی برای اعضای هیأت علمی است تا در رده استادان (الف) قرار گیرند.1400/03/05
12:11:57
495
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب