آخرین فرصت ثبت نام در دوره مجازی پرورش مهارت های شناختی كودكان

آخرین فرصت ثبت نام در دوره مجازی پرورش مهارت های شناختی كودكان به گزارش سایت امن دوره مجازی پرورش مهارت های شناختی کودکان از ۱۷ خردادماه جاری به منظور تربیت نیروی انسانی مجرب و کار آمد و افزایش مهارت های شناختی کودکان برگزار می گردد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر محمود تلخابی، دبیر کارگروه پرورش شناختی ستاد توسعه علوم شناختی اعلام نمود: در این دوره آموزشی توانایی تولید برنامه های پرورش شناختی و هم روش های اجرایی طرح ها برای افزایش مهارت های شناختی کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.
وی اظهار داشت: دوره مجازی پرورش مهارت های شناختی کودکان یک دوره کامل مهارت آموزی برای آشنایی و آموزش علاقه مندان، دانشجویان و معلمان به حوزه پرورش کودک است.
به قول وی این دوره آموزشی ۴۲ ساعته که از نیمه دوم خرداد ماه سال جاری آغاز و تا اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و توسط موسسه آموزش عالی علوم شناختی برگزار می گردد.
به نقل از ستاد توسعه علوم شناختی، آخرین مهلت ثبت نام در این دوره مجازی ۱۰ خرداد و شروع دوره از ۱۷ خرداد در ایام دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ خواهد بود. متقاضیان شرکت در این دوره مهارت آموزی می توانند با رفتن به سایت موسسه آموزش عالی علوم شناختی و کسب اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام در این رویداد آموزشی اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/04
09:39:14
917
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , توسعه , سایت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب