پارك فناوری پردیس ۵۰۰ هكتاری می شود

پارك فناوری پردیس ۵۰۰ هكتاری می شود رئیس پارک فناوری پردیس از 500 هکتاری شدن این پارک در برنامه زمان بندی 10 تا 15 ساله آگاهی داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا مهدی صفاری نیا در مراسم افتتاح دهمین نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس با ابراز خرسندی از برگزاری این دوره از نمایشگاه با اعلان اینکه علاقه بسیار داشتیم که تمام فضای پارک فناوری را به برگزاری این نمایشگاه اختصاص دهیم، اضافه کرد: تمایل داشتیم بجای حضور ۴۰۰ شرکت فناور و استارت آپ تمام شرکت های فعال در حوزه اکوسیستم نوآوری کشور را پذیرش می کردیم.
وی با اشاره به ۲۰ ساله شدن پارک فناوری پردیس در امسال، اظهار نمود: از شروع تصویب شکل گیری و راه اندازی این پارک از سال ۸۰ تا به امروز ۲۰ سال قبل است و تا آخر سال به مناسبت ۲۰ سالگی پارک فناوری پردیس برنامه ریزی شده و خدمات و امکاناتی را که برای جامعه دانش بنیان به مناسبت این سال دیده شده، ارائه خواهیم کرد.
صفاری نیا با تاکید بر این که فضای فیزیکی پارک تا سال قبل ۴۰ هکتار بود، اشاره کرد: با حمایت های صورت گرفته از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مساحت این پارک به ۹۰ هکتار بالا رفته است و اهتمام داریم که این فضا به ۵۰۰ هکتار برسد.
رئیس پارک فناوری پردیس تصریح کرد: اهتمام داریم کل این ۵۰۰ هکتار در زمان بندی ۱۰ تا ۱۵ سال محقق شود و همه فضای ۵۰۰ هکتاری به فضای تحقیقاتی و دانشی تبدیل گردد.
صفاری نیا به برگزاری دهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ اشاره نمود و اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه نمایندگان بیش از ۲۰ کشور در قالب سفرا و نمایندگان علمی و تحقیقاتی حضور دارند و ما نیز آماده ایم تجارب خودرا در اختیار این کشورها قرار دهیم.
وی با اعلان اینکه در نمایشگاه امسال برنامه های مختلفی برای دانش آموزان، استادان دانشگاه تا مجموعه صنعتگران دیده شده است، اظهار داشت: همه فعالان اکوسیستم نوآوری می توانند از این برنامه ها بهرمند شوند.
1400/02/28
23:35:34
701
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب