از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی صورت می گیرد،

پرداخت بیش از ۹۳ میلیارد تومان تسهیلات به شركت های مستقر در سازمان تحقیقات

پرداخت بیش از ۹۳ میلیارد تومان تسهیلات به شركت های مستقر در سازمان تحقیقات رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در بازدید از 13 شرکت دانش بنیان مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، از اعطای بیش از 93 میلیارد تومانی تسهیلات به این شرکتها آگاهی داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در این بازدید که دکتر سرکار رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و دکتر ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت را همراهی می کردند، شرکت های مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران توانمندی های خودرا معرفی کردند. این شرکتها در مجموع بیش از ۹۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کرده اند.
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری از یک شرکت تولیدکننده انواع ربات بازو، یک شرکت تولیدکننده سیم جوش توپودری ایجاد کننده سخت پوش و چند شرکت دیگر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، همین طور در ادامه این بازدید دکتر وحدت از شرکت تولیدکننده نانوامولشن پایه آبی با کاربرد لکه بری جوهر خودکار، یک تولیدکننده دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با بهره گیری از پلاسمای سرد در مدلهای Y۳۰۰، Y۱۱۰، Y۱۱۰N، یک تولیدکننده کامپاند پلیمری بر پایه پلی پروپیلن/کربنات کلسیم بمنظور افزایش مقاومت به ضربه و کاهش جمع شدگی حجمی و کامپاند بهبود دهنده استواری خمشی بر پایه کوپلیمر پلی اتیلن-پلی پروپیلن/کربنات کلسیم، تولیدکننده پودر نانو میله های منیزیم هیدروکسی آپاتیت کربناته و شرکت های غیردانش بنیان مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN) بازدید کرد.
1400/02/14
21:29:40
617
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب