برای بررسی قابلیت رانندگی خودكار؛

سنای آمریكا در مورد تازه ترین تصادف خودروی تسلا تحقیق می كند

سنای آمریكا در مورد تازه ترین تصادف خودروی تسلا تحقیق می كند به گزارش سایت امن برخی از اعضای دموکرات سنای آمریکا قصد دارند در مورد تصادف اخیر خودروی تسلا در زمان هدایت با استفاده از قابلیت رانندگی خودکار تحقیق کنند.به گزارش سایت امن به نقل از ورج، دو نماینده دموکرات سنا خواهان واکنش مقامات رگولاتوری در آمریکا در برابر این سانحه شده اند تا از استفاده نامناسب تسلا از قابلیت رانندگی خودکار اتومبیل های ساخت این شرکت جلوگیری شود.
هفته گذشته دو مرد اهل ایالت تگزاس در جریان یک سانحه رانندگی که برای خودروی تسلای مدل اس رخ داد کشته شدند. این دو نفر خودروی خویش را در حالت رانندگی خودکار قرار داده بودند و هیچ یک پشت فرمان نبودند. این خودرو موفق به تشخیص پیچ جاده نشد و با مانعی برخورد کرد.
در نامه ای که اد مارکی و ریچارد بلومنتال برای استیون کلیف سرپرست اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا ارسال کرده اند، تصریح شده این اداره باید به دقت علت این رویداد را مشخص کرده و سفارش هایی عرضه کند تا تا سنا اطلاعات دقیق تری در مورد خصوصیت های سیستم های دستیار راننده مانند سیستم رانندگی خودکار تسلا کسب کند.
برخی سازمان های فدرال دیگر آمریکا با همکاری پلیس در حال تحقیق در مورد این رویداد هستند. دو قربانی حادثه مذکور اویرت تالبوت ۶۹ ساله و ویلیام وارنر ۵۹ ساله اهل تگزاس و از متخصصان بیهوشی محلی بوده اند.

1400/02/03
21:33:28
489
5.0 / 5
تگهای خبر: امنیت , تخصص , ساخت , سازمان
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب