لاكهید مارتین ماهواره های نظامی جدید می سازد

لاكهید مارتین ماهواره های نظامی جدید می سازد به گزارش سایت امن شرکت لاکهید مارتین از تولید ماهواره های نظامی جدید تاکتیکی بر اساس پلت فرم ال ام ۴۰۰ این شرکت اطلاع داده است. این ماهواره ها برای جمع آوری اطلاعات و کنترل و شناسایی به کار می روند.به گزارش سایت امن به نقل از نیواطلس، ماهواره های جدید نظامی می توانند اطلاعات دقیقی را برای یافتن نیروهای دشمن در صحنه نبرد در اختیار نظامیان خود قرار دهند.
ماهواره های جدید لاکهید مارتین که از سری ال ام ۴۰۰ هستند ابعادی به اندازه یک یخچال دارند و انرژی خویش را از راه صفحات خورشیدی دریافت می کنند. این ماهواره ها مجهز به دو سیستم مأموریت باز یا او ام اس و رابط کاربری جهانی فرمان و کنترل یا یو سی آی هستند تا بتوانند با سیستم های مختلف مدیریت نبرد و هم پلت فرم های مختلف نظامی و دفاعی سازگار شوند.
سازگاری با پلت فرم های مختلف نرم افزاری، آمادگی این ماهواره ها برای شناسایی و ارزیابی تهدیدات مختلف را تسهیل می کند. حداکثر وزن ماهواره های مورد اشاره به ۱۵۰۰ کیلوگرم می رسد. سیستم دریافت و پردازش داده سریع با تأخیر کم، امکان حفاظت از داده های تبادل شده و انتقال هدفمند اطلاعات همچون مزایای این ماهواره ها به حساب می آید.
هنوز معلوم نیست مقرر است چه تعداد از این ماهواره ها تولید شوند، اما لاکهید مارتین آنها را مجموعه ای مقرون به صرفه، سازگار و در ابعاد متوسط توصیف کرده است.


منبع:

1400/01/31
19:20:52
1320
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب