زمان برگزاری مسابقات آنلاین اختراعات ویژه اعضای فدراسیون جهانی مخترعان بعلاوه جزئیات

زمان برگزاری مسابقات آنلاین اختراعات ویژه اعضای فدراسیون جهانی مخترعان بعلاوه جزئیات به گزارش سایت امن نخستین دوره مسابقات بین المللی اختراعات ویژه مخترعان و نوآوران عضو فدراسیون جهانی مخترعان (INV Members) در تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ جولای ۲۰۲۱ برابر با ۲۷ لغایت ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این مسابقات آنلاین تنها ویژه مخترعان عضو فدراسیون بوده و کلیه مخترعان و نوآوران از سراسر جهان که موفق به دریافت گواهی نامه عضویت INV از فدراسیون جهانی (IFIA) شده اند، می توانند به صورت مجانی در این حوزه جهانی ثبت نام کنند.
تمامی مراحل ثبت نام و داوری در این رویداد برای اعضاء فدراسیون به صورت مجانی است.
مهلت ثبت نام در این رویداد تا تاریخ ۱۰ جولای برابر با ۲۰ تیر ماه است و درخواست های دریافتی بعد از آخر مهلت ثبت نام مورد پذیرش نخواهد بود.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل "ارائه مدرک عضویت در فدراسیون(INV Certificate)"، "تکمیل فرم ثبت نام" و " ارسال ۳ تا ۵ دقیقه فیلم به زبان انگلیسی در مورد اختراع و نوآوری عرضه شده" است.
اختراعات و نوآوری های عرضه شده توسط هیئت داوران بین المللی فدراسیون جهانی متشکل از ۳۵ نفر از ۳۰ کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.
بعد از بررسی و اعلام نظر تیم داوری در مورد طرح های عرضه شده نتایج از راه فدراسیون جهانی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و در صورت کسب حد نصاب لازم بر مبنای معیارهای داوری امکان دریافت رتبه طلا، نقره و برنز (نوع رتبه فقط در گواهی نامه صادره درج می شود) برای مخترعان و نوآوران شرکت کننده وجود خواهد داشت.
در صورت کسب حد نصاب لازم برای دریافت رتبه توسط هیئت داوران این رویداد تمامی برگزیدگان گواهی کسب مدال که توسط فدراسیون جهانی مخترعان صادر می شود را از راه ایمیل اعلامی در زمان ثبت نام به صورت فایل الکترونیکی دریافت خواهند کرد. همینطور در صورت تمایل به دریافت اصل گواهینامه صادره مراتب جهت صدور و ارسال پستی گواهی از راه نمایندگان فدراسیون در کشورهای شرکت کننده در این رویداد پیگیری خواهد شد.
تمامی مراحل ثبت نام و داوری و در نهایت اعلام نتایج به برگزیدگان تنها از راه فدراسیون جهانی مخترعان در کشور سوییس صورت خواهد گرفت.
به نقل از فدراسیون بین المللی مخترعان در جمهوری اسلامی ایران، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر نمایندگی فدراسیون در ایران تماس بگیرند.1400/01/29
14:26:14
605
5.0 / 5
تگهای خبر: آنلاین , الكترونیك , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب