رییس صندوق خبر داد

رویداد فناورانه صندوق نوآوری با سازمان ثبت اسناد برگزار می‎ شود

رویداد فناورانه صندوق نوآوری با سازمان ثبت اسناد برگزار می‎ شود به گزارش سایت امن رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به کند بودن روند همکاری شرکتهای دانش بنیان با بخش های مختلف قوه قضائیه اظهار داشت: خروجی موفق برگزاری رویدادهای فناورانه می تواند به بخش های مختلف قوه قضائیه نشان دهد که شرکتهای دانش بنیان می توانند در رفع نیازها مؤثر باشند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، علی وحدت امروز در رویداد مجازی عرضه نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی که به صورت آنلاین برگزار شد، اضافه کرد: چند سال پیش دور از ذهن به نظر می رسید که بتوان در زمینه همکاری شرکتهای دانش بنیان با قوه قضاییه صحبت کرد و بیشتر همکاری این شرکت ها با صنایع مطرح بود.
وی بیان نمود: اما هم اکنون رشد زیست بوم نوآوری کشور به جایی رسیده است که پس از دو سال، رئیس جدید قوه قضاییه در مورد دو محور اصلی "کمک های قوه قضاییه به شرکتهای دانش بنیان برای رفع نیازهای حقوقی و قضایی آنها" و "نفوذ فناوری در قوه قضائیه از جانب شرکتهای دانش بنیان" تصمیم گیری و مذاکره می کند.
وحدت افزود: وقتی سازمانی مانند قوه قضائیه در سند دوم راهبردی خود به مقوله دانش بنیان توجه کرده است، این امر مفاهیم بسیار مهمی را برای سایر دستگاه ها و سازمان در بردارد.
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن اشاره به برگزاری رویداد اعلام نیازهای فناورانه سازمان زندان ها، خاطرنشان کرد: همکاری ما با قوه قضائیه تا کنون کند بوده است، اما صندوق در نظر دارد علاوه بر برگزاری رویداد اعلام نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی که امروز برگزار شد، رویداد سوم در ارتباط با سازمان قوه قضاییه را در زمینه ثبت اسناد برگزار کند.
وی خاطرنشان کرد: خروجی موفق رویدادها می تواند به بخش های دیگر قوه قضائیه نشان دهد که شرکتهای دانش بنیان می توانند در رفع نیازها مؤثر باشد و در این راستا در صندوق نوآوری و شکوفایی هم حمایت هایی در این خصوص صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/12/20
18:11:00
1379
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب