اعلام نتایج سطح بندی مراكز رشد دانشگاه آزاد در فروردین ماه ۱۴۰۰

اعلام نتایج سطح بندی مراكز رشد دانشگاه آزاد در فروردین ماه ۱۴۰۰ به گزارش سایت امن معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تابحال حجم بالایی از اطلاعات مراکز رشد کشور در سامانه ارزیابی و سطح بندی مراکز رشد بارگذاری شده است. بر مبنای اطلاعات به دست آمده و ارزیابی ها، نتایج سطح بندی مراکز رشد دانشگاه آزاد در فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی ضمن اشاره به اجرایی شدن فرایند سطح بندی مراکز رشد، اظهار داشت: در جهت پشتیبانی از مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی و ارزیابی وضعیت عملکردی این مراکز و همینطور در جهت اهداف عالی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه و به منظور ایجاد مراکز رشد تخصصی ذیل سراهای نوآوری، سطح بندی این مراکز در دست بررسی می باشد.
وی افزود: تابحال حجم بالایی از اطلاعات مراکز رشد کشور در سامانه ارزیابی و سطح بندی مراکز رشد بارگذاری شده که شامل بیشتر از ۱۰۰۰ قرارداد هسته/واحد فناور و شرکت دانش بنیان، محصولات تولیدشده در مراکز رشد، درآمدها و هزینه های صورت گرفته در این مراکز، دوره های برگزار شده در حوزه کسب و کار و زیرساختارهای فناوری می شود.
بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، دهقانی فیروزآبادی در انتها تصریح کرد: ارزیابی دقیق مراکز رشد در واحدهای دانشگاهی کمک می نماید تا نقاط ضعف و قوت های این مراکز شناسایی شده و جهت رفع آنها از راه فعالیتهای توانمندسازی مدیران مراکز رشد و حمایت مالی اقدام نمود. از طرفی شناسایی مراکز رشد فعال به ایجاد سراهای نوآوری کمک می نماید.
منبع:

1399/12/12
09:23:29
1022
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب