تولید ماسك جدید ان ۹۵ با قابلیت نابودی ذرات ویروسی

تولید ماسك جدید ان ۹۵ با قابلیت نابودی ذرات ویروسی به گزارش سایت امن ماسک های طبی معمولاً ذرات خطرناک ویروسی را بلوکه می کنند، اما اخیرا ماسک جدیدی ساخته شده که قادر به نابودی ویروس های مضر است.به گزارش سایت امن به نقل از نیواطلس، این ماسک ان ۹۵ با نام کامل Respokare NIOSH N۹۵ توسط شرکت چینی اینونیکس ساخته شده و از فناوری جدیدی برای شکار و نابودی ذرات آلوده به ویروس و باکتری استفاده می نماید.
این ماسک تنفسی هم به صورت چندلایه طراحی شده و متشکل از چهار لایه است. لایه داخلی و چسبیده به دهان برای تضمین راحتی دهان و مقاومت در مقابل آب طراحی شده است. لایه دوم لایه فیلتر است که ذرات شکار نشده توسط دو لایه سوم و چهارم را شکار می کند. لایه سوم دارای یون های مسی و روی است که باعث نابودی پروتئین ها، اسیدها و چربی های باکتری ها و ویروس ها می شود. این کار در عرض تنها چند دقیقه انجام می شود. لایه چهارم هم برای شکار ذرات تنفسی خطرناک ترشح شده از طرفی افراد با استفاده از نوعی پلاستیک خاص سازگار با رطوبت در نظر گرفته شده است.
مزیت لایه اول این ماسک در مقایسه با ماسک های دیگر این است که مانع از بر جای ماندن ذرات خطرناک و آلوده بر روی سطح این لایه می شود و آنها را از بین می برد.
شرکت سازنده مدعی است که این ماسک از مقاومت ۹۹.۹ درصدی در مقابل ویروس کرونا و ویروس های دیگر این خانواده مانند سارس و مرس برخوردار می باشد. همینطور با استفاده از این ماسک می توان جلوی ابتلاء به انواع آنفولانزا را تا حد ۹۹.۹ درصد گرفت. قیمت بسته های ۲۰ تایی این ماسک ۶۰ دلار است.

1399/11/13
23:32:48
1098
0.0 / 5
تگهای خبر: ساخت , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب