افتتاح رسمی فن بازار دائمی حوزه سلامت از امروز

افتتاح رسمی فن بازار دائمی حوزه سلامت از امروز سایت امن: با شروع به کار رسمی فن بازار ملی حوزه سلامت 250 شرکت محصولات خودرا به صورت مجازی عرضه خواهند کرد و این فن بازار دائمی است و همه روزه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، صبح امروز با حضور دکتر نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت و دکتر کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت کار خودرا شروع کرد.
این همایش که به سبب شیوع ویروس کرونا به صورت مجارزی برگزار شد، دارای ۳ محور "فن بازار"، "برگزاری پنل های تخصصی" و "مسابقه دانشجویی" است.
در مراسم افتتاحیه، فن بازار ملی سلامت راه اندازی شد. این فن بازار به صورت مجازی است و در آن تا حالا ۲۵۰ شرکت محصولات خودرا در غرفه های مجازی به بازدیدکنندگان ارائه خواهند کرد.
این فن بازار دائمی است و در تمام روزهای سال آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان هستند.
همین طور در این مراسم دو تفاهم نامه به امضا رسید. یکی از این تفاهم نامه ها میان دانشگاه علوم پزشکی تهران بعنوان متولی ملی فن بازار ملی سلامت، معاونت تحقیقات وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بمنظور پشتیبانی از محصولات دانش بنیان حوزه سلامت به امضا رسید.
تفاهم نامه ۳ جانبه دیگری میان دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت فناوری و معاونت درمان وزارت بهداشت در این مراسم منعقد شد و طی آن طرفین متعهد شدند که نسبت به افزایش سطح تعاملات معاونت تحقیقات و معاونت درمان وزارت بهداشت تلاش کنند.
منبع:

1399/11/06
14:40:14
940
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب