رویدادی برای ارائه پاسخ های فناورانه به نیازهای صنعت نفت

رویدادی برای ارائه پاسخ های فناورانه به نیازهای صنعت نفت سایت امن: رویدادی بمنظور جذب ایده های فناورانه در زمینه نیازهای فناورانه اولویت دار صنعت نفت همزمان با نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، رویداد شناسایی نیازهای فناورانه اولویت دار وزارت نفت با عنوان رخداد oil hack هم زمان با بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با هدف پشتیبانی از تیم ها و استارتاپ های نوظهور و تازه تاسیس دارای ایده های کاربردی برگزار می گردد.
این رویداد از حمایت ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردارست تا کلیه شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، طرح های نوآورانه خودرا برای جذب حمایت و سرمایه در این بستر عرضه کنند.
نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، هوشمندسازی، شیرین سازی و ساخت و توسعه کاتالیست، همچون برخی حوزه های تعیین شده در این رویداد است. سرمایه اولیه بلاعوض تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، ارائه فضای دفتری، کارگاهی و آزمایشگاه، منتورینگ کسب وکار، مشاوره ثبت پتنت، شرکت و برند، توسعه بازار داخلی و خارجی و صادرات محصولات تولید شده، همچون حمایت های در نظر گرفته شده برای منتخبین این رویداد است.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، رویداد شناسایی نیازهای فناورانه اولویت دار وزارت نفت، از ۳ تا ۶ بهمن ماه انجام می شود.
منبع:

1399/10/30
11:12:59
980
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب