انعقاد ۳۰ میلیاردی قرارداد از طرف شركت خدمات دانش بنیان

انعقاد ۳۰ میلیاردی قرارداد از طرف شركت خدمات دانش بنیان یک شرکت دانش بنیان موفق شد بیش از 30 میلیارد تومان قرارداد در قالب سرمایه گذاری بهم رسانی، منعقد کند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محمد خرم نژاد، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان خدمات دهی به دیگر شرکت های دانش بنیان و فناور را از زمینه های کاری این شرکت عنوان نمود و اظهار داشت: این شرکت بعنوان یک کارگزار تبادل فناوری، نیازهای فناورانه را شناسایی می کند و با بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان به آنها پاسخ های فناورانه را می دهد.
وی افزود: این شرکت موفق شد در سال قبل با ایجاد ارتباط بین صنایع و شرکت های بزرگ و شرکت های فناور و دانش بنیان، بیش از ۳۰ میلیارد تومان، بهم رسانی در حوزه فناوری بوجود آورد. یعنی ارزش قراردادهای فروش و عرضه محصولات و خدمات فناورانه ای که این شرکت منعقد کرد به بیش از ۳۰ میلیارد تومان رسید.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، خرم نژاد ضمن توضیح کار بروکرها، اضافه کرد: شرکت های دانش بنیان بروکر بعنوان کارگزار تبادل فناوری عمل می کنند و زمینه تبادل بهتر فناوری و محصولات دانش بنیان را فراهم می کنند. خیلی از شرکت های دانش بنیان سرگرم امور فنی و اجرائی هستند و در زمینه بازاریابی چندان توانمند نیستند. این شرکت، این خلاء را پر می کند و تلاش دارد تا بازار گسترده تری برای محصولات و خدمات دانش بنیان و فناورانه بوجود آورد و دراین زمینه از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برخوردار بوده ایم.1399/10/20
22:53:59
1067
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب