ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده پاكت های خرید و كیف های دستی

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده پاكت های خرید و كیف های دستی سایت امن: طراحی و تولید دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در امتداد مقابله با شیوع بیماری کرونا توسط فناوران مرکز رشد واحدهای فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان صورت گرفت.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محمد مهدی جزینی زاده، مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان در مورد طراحی و تولید این دستگاه اظهار داشت: باتوجه به پاندمی و شیوع بسیار بالای ویروس کووید- ۱۹، بهداشت از ملزومات زندگی امروزه شده است. طبق آخرین پژوهش های صورت گرفته توسط CDC ذرات ویروسی تا مدت ها بر روی سطوح زنده می ماند و احتمال انتقال به افراد وجود دارد، پس برای حفظ سلامت و ایفای رسالت اجتماعی در پاندمی کرونا دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت خرید و کیف را برای نخستین بار در کشور طراحی و ساخته ایم.
وی ادامه داد: از خاصیت های این دستگاه تمام اتوماتیک می توان به مخزن مایع ضدعفونی کننده به حجم ۱۰ لیتر، اسپری ذرات ضد عفونی کننده به صورت کاملاً پودری، مجهز به سیستم جمع آوری اضافات مایع ضدعفونی کننده، بدنه از جنس آنتی باکتریال و مقاوم در مقابل رطوبت، سیستم اتوماتیک تشخیص حرکت و غیر حساس به نور شدید، طراحی ارگونومیک به صورت ایستگاهی و استواری بالای بدنه، امکان ضد عفونی درون پاکت و امکان طراحی اختصاصی با اضافه کردن برچسب و لوگوی مورد نظر به دستگاه اشاره نمود.
برمبنای اعلام وزارت علوم، جزینی زاده اشاره کرد: این دستگاه در زمان کمتر از ۲ ثانیه به ضدعفونی تمام سطحی که درون آن قرار می گیرد، می پردازد.
منبع:

1399/10/18
00:16:17
1108
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب