سه انتصاب در صندوق نوآوری و شكوفایی

سه انتصاب در صندوق نوآوری و شكوفایی به گزارش سایت امن در احکامی از جانب رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونان نوآوری و توسعه فناوری، تسهیلات و تجاری سازی و برنامه ریزی صندوق منصوب شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی طی احکامی دکتر رضا قربانی را بعنوان معاون نوآوری و توسعه فناوری، دکتر روح اله ذوالفقاری را بعنوان معاون تسهیلات و تجاری سازی و یاسر عرب نیا را بعنوان معاون برنامه ریزی این صندوق انتخاب کرد.
دکتر وحدت در حکم دکتر رضا قربانی، استفاده از قابلیت های صندوق نوآوری و شکوفایی برای حل مسائل کلان و راهبردی کشور، جریان سازی و توسعه فناوری های نوظهور و ایجاد هماهنگی بین نهادها، سازمان ها و ذینفعان اثرگذار بر توسعه فناوری ها را از اهم اهداف معاونت نوآوری و توسعه فناوری عنوان نمود.
از مهمترین اهداف معاونت تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی هم می توان به عرضه ضمانت نامه و انواع تسهیلات به شرکتهای دانش بنیان و ایجاد نوآوری در عرضه خدمات متناسب به آنها، شبکه سازی و استفاده از ظرفیت نهادهای واسط مالی برای توسعه خدمات حمایتی صندوق و هم عرضه تسهیلات به نهادهای مشخص شده در اسناد بالادستی اشاره نمود که دکتر روح اله ذوالفقاری مسئولیت آنرا به عهده گرفته است.
بر مبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی همینطور در حکم یاسر عرب نیا بعنوان معاون برنامه ریزی این صندوق، ارتقای کیفی فرآیندها، انجام مطالعات، تحلیل های راهبردی و برنامه ریزی برای تعالی و توسعه خدمات و هم پایش و ارزیابی عملکرد صندوق نوآوری را از مهمترین اهداف این معاونت برشمرد.
منبع:

1399/10/15
14:00:08
1140
0.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب