جایزه جوان نوآور ماندگار به جوانان خلاق اهدا می شود

جایزه جوان نوآور ماندگار به جوانان خلاق اهدا می شود به گزارش سایت امن جلسه معرفی و اعلام جزئیات جایزه جوان نوآور ماندگار بامداد چهارشنبه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران-غرب، دبیر جایزه، نماینده ولی فقیه و معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه در مجتمع پیامبر اکرم(ص) برگزار گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر پروین داداندیش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران-غرب در توضیح این جشنواره بیان نمود: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری شخصاً آنرا ابلاغ کرده اند، بارها موکداً بر مساله ی جوانان تاکید کرده اند؛ این جایزه هم بر مبنای همین بیانیه و طبق نیازهای جامعه و به افتخار دانشجوی شهید مدافع حرم این دانشگاه، شهید موسوی، که در رشته ی مکانیک تحصیل می کرده است، طراحی شده است.

داداندیش اضافه کرد: پس از بررسی های چندماهه و شناسایی جوایز مختلفی که در این سطح به دانشجوها اعطا می شود، این جایزه با اهداف مختلف مشخص شده است.
دکتر امین پیرمحمدزاده، دبیر جایزه پیرامون صحبت های رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران-غرب اظهار داشت: در جشنواره جوان ماندگار بستری برای شناسایی جوانانی فراهم خواهد شد که مسئولیتی اجتماعی داشته و مومن و انقلابی عمل می کنند.

پیرمحمدزاده اضافه کرد: نوع جایزه به صورتی است که مولفه های جوانان دانشجویی که نوآورانه و مسئولانه به مسائل و معضلات روز جامعه توجه دارند، مورد توجه قرار می گیرد.

دبیر جایزه افزود: جایزه جوان نوآور ماندگار، در چهار مرحله داوری می شود؛ ارزیابی اولیه، ارزیابی علمی توسط اساتید متخصص، ارزیابی توسط کمیته های داوری استانی و در انتها هم سه نفر از برگزیدگان هر استان، در سطح ملی مورد تشویق قرار می گیرند و جوایزی به آنها تقدیم می شود. هم چنین به جوانان بیست ساله ای که ایده و طرح های نوآورانه و خلاقانه ای دارند هم نشان "شهید موسوی" تقدیم می شود.

پیرمحمدزاده در انتها بیان نمود: جوانان ۱۸ تا ۳۵ سال در سرتاسر کشور می توانند مستندات علمی و فناورانه شان را از تاریخ ۲ دیماه تا ۲ اسفندماه سال جاری از راه راه های ارتباطی موجود مثل وبسایت javanprize.otg ارسال نمایند.

دبیر جایزه درباره ی شرکت کنندگان واجد شرایط هم این چنین توضیح داد: در این جشنواره علیرغم این که محدودیت ملی وجود دارد، هیچ گونه محدودیت مذهبی وجود ندارد و شرکت کنندگان تمام ادیان رسمی جمهوری اسلامی ایران، مجاز به شرکت هستند.
وی خاطرنشان کرد: همچون شاخصهای اصلی در ارزیابی مستندات ارسالی می توان به ارزیابی خلاقیت و نوآوری ایرانی در ایده و روش طرح ها، علمی بودن محتوای تولیدشده و تناسب ایده ی آن با معضلات و مشکلات کشور، مشارکت و شبکه سازی برای ارتقاء و کمک به رویش انقلاب و اشتغال زایی برای اقشار صدمه پذیر اشاره نمود.1399/10/11
00:55:12
1125
0.0 / 5
تگهای خبر: تخصص , دانشگاه , سایت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب