ساخت دستگاه تولید ماده ضدعفونی كننده در كشور

ساخت دستگاه تولید ماده ضدعفونی كننده در كشور سایت امن: مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تحت پوشش مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران، از ساخت دستگاه تولید ماده ضدعفونی برای نخستین بار در ایران آگاهی داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مهندس سید یاسر حسینی در این زمینه اظهار داشت: دستگاه تولید ماده ضدعفونی؛ یک دستگاه خانگی، صنعتی و بیمارستانی است که با بهره گیری از آب و نمک مواد ضدعفونی کننده می سازد و در اختیار افراد قرار می دهد.

وی ادامه داد: این دستگاه دوستدار محیط زیست و در سه بخش ضدعفونی کننده مواد غذایی، شست و شوی دست و سطوح قابل استفاده می باشد و تمامی مجوزها و استانداردهای ملی و بین المللی را دارد.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این دستگاه در ایران مشابهی ندارد و با بهره گیری از مهندسی معکوس، بومی سازی شده است.

وی اعلام نمود: این دستگاه تا ۹۹/۹۹ درصد قابلیت میکروب زدایی دارد و برای از بین بردن کرونا ویروس هم مورد تایید است. این دستگاه از نظر هزینه و تولید ماده ضدعفونی بسیار مقرون به صرفه است. همین طور حمل آسان، عدم حساسیت و ایمنی برای انسان از دیگر خاصیت های آن محسوب می شوند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اشاره کرد: دستگاه پنل روشنایی و ضد عفونی کننده ایمن برای انسان نیز با کاربردهایی مانند روشنایی محیط کار و بیمارستان، ضد عفونی کننده سطوح و هوا، از بین برنده عوامل عفونت های بیمارستانی و ارتقاء ایمنی چشم و پوست نوزادان، اطفال و بزرگسالان از دیگر محصولات شرکت صمصام شید است.

حسینی ضمن تقدیر از همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران اضافه کرد: چالش های بسیاری در راه فعالیت ما وجود دارد؛ چالش های فنی، تکنیکی توسط شرکت قابل حل است، ولی در مورد چالش های نظام اداری و دولتی باید شرکت های دانش بنیان بیشتر حمایت شوند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، او در آخر اظهار نمود: با توجه به این که شرکت ما تحت پوشش مرکز رشد است، ؛ انتظار می رود دانشگاه علوم پزشکی ایران از ما در بخش فروش نیز پشتیبانی کند.
منبع:

1399/10/07
12:48:36
1134
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب