بررسی فناوری های نسل آتی مخابراتی در سمپوزیوم بین المللی پژوهشگاه ارتباطات

بررسی فناوری های نسل آتی مخابراتی در سمپوزیوم بین المللی پژوهشگاه ارتباطات به گزارش سایت امن همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات (IST2020) و به میزبانی این پژوهشگاه برگزار می گردد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا دهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات (IST2020) از ۱۵ تا ۱۷ دسامبر (۲۵ تا ۲۷ آذر ماه) با حضور فعالین حوزه ICT، پژوهشگران و اساتید خارجی و داخلی توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به صورت مجازی برگزار می شود.
این سمپوزیوم به صورت دوسالانه و در حوزه سه مبحث محوری "شبکه ها، سامانه ها و فناوری های نسل آتی"، " خدمات نسل آتی " و "سیاست ها و مقررات نسل آتی" برگزار می شود.
در این دوره از سمپوزیوم ۱۰۷ مقاله ارسال شد، ۵۳ عنوان از مقالات مورد قبول کمیته علمی واقع شده است که به علت شرایط برگزاری سمپوزیوم به صورت مجازی، تمامی مقالات در چارچوب مجموعه ای از نشست ها عرضه خواهد شد. عرضه به صورت پوستر در این رویداد حذف گردیده است.
برگزاری نمایشگاهی با حضور شرکتهای فعال در حوزه ICT به صورت مجازی و غیر حضوری از دیگر بخش های جنبی این سمپوزیوم است.1399/09/13
19:55:57
1331
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب