پایش لحظه به لحظه موقعیت مكانی شناورها با سامانه ایرانی

پایش لحظه به لحظه موقعیت مكانی شناورها با سامانه ایرانی سایت امن: یك شركت دانش بنیان، سامانه ای برای پایش لحظه به لحظه شناورها و سیستم هوشمند مدیریت مصرف انرژی، مبتنی بر اینترنت اشیا ارائه كرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، محمد جابری مدیر عامل این شرکت دانش بنیان "ماژول"، "کیت آموزشی"، "سیستم هوشمند مدیریت مصرف"، "مودم روتر" و "سیستم هوشمند کنترل ترافیک دریا-ساحل" را همچون محصولات تولیدی این شرکت دانست و اظهار داشت: کیت آموزشی ما برای آموزش و نمایش عملکرد فناوری IoT در نمایشگاه ها و آموزش تخصصی و کاربردی نیروهای متخصص حوزه اینترنت اشیا کاربرد دارد.
وی سیستم هوشمند مدیریت مصرف را یک زیرساخت سخت افزاری دانست که امکان تبادل دو طرفه اطلاعات را بین دستگاه ها و مرکز کنترل و با بهره گیری از اینترنت اشیاء محقق می کند و افزود: ماژول BMS مبتنی بر اینترنت اشیا سیستمی است که بوسیله اجزای خودکنترل قسمت های مختلف ساختمان و نمایش خروجی های مناسب را برای کاربر امکان پذیر کرده است.
جابری با اشاره به سامانه هوشمند کنترل ترافیک دریا-ساحل تولیدی این شرکت اشاره کرد: این محصول سامانه ای است که موقعیت مکانی شناورها، مصرف سوخت شناورها، مسیر حرکت، میزان بار شناورها را به کمک نرم افزار موجود در اتاق کنترل اسکله، پایش و محاسبه و ذخیره سازی می کند.
بگفته وی، با رصد خودکار و دقیق هر شناور، امکان دخل و تصرف در سوخت به حداقل کاهش پیدا می کند.
منبع:

1399/09/08
13:19:31
1594
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , انرژی , اینترنت , تخصص
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب