تعیین تكلیف مدال های ۳۰ برگزیده مرحله نهایی المپیاد نانو در اسفند

تعیین تكلیف مدال های ۳۰ برگزیده مرحله نهایی المپیاد نانو در اسفند سایت امن: مرحله سوم و نهایی یازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو برای مشخص ‏شدن مدال‏ های 30 نفر برگزیده، به صورت تركیبی (مجازی و حضوری) در زمستان سال جاری انجام خواهد شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در امتداد لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و مراقبت از سلامتی دانش آموزان برگزیده، مرحله سوم یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو مطابق سنوات گذشته به صورت یک دوره ۱۰ روزه حضوری نخواهد بود و برگزیدگان به صورت مجازی و یک دوره حضوری کوتاه مدت در یک مرکز علمی و در نزدیکی محل سکونت خود در این مرحله شرکت خواهند کرد.
بعد از برگزاری جلسات همفکری و مشورتی گوناگون درباب نحوه برگزاری مرحله سوم المپیاد، تصمیم بر آن شد که این مرحله ابتدا در یک بازه ۳ ماهه (از ابتدای آذر تا اختتام بهمن ماه سال جاری) به صورت آموزش مجازی و انجام فعالیت‏ های غیرحضوری آغاز شود و در نهایت برای اجرای بخش فعالیت‏ های آزمایشگاهی و آزمون کتبی به مدت ۳ روز در ۴ شهر "سنندج"، "مراغه"، "نیشابور" و "شیراز" صورت گیرد. بخش حضوری در این مرحله با حضور برگزیدگان همان شهر و شهرهای نزدیک با حضور ناظران و دستیاران علمی اعزامی توسط باشگاه نانو برگزار می شود و اساتید راهنما به صورت آنلاین در این دوره حضور دارند و پشتیبان علمی دانش آموزان برای پاسخگویی به سوالات و انجام فعالیت‏ های آزمایشگاهی هستند.
پس از مرحله حضوری، نتایج کارهای آزمایشگاهی داوطلبان برای انجام آزمون های لازم توسط ناظران باشگاه نانو به تهران ارسال خواهد شد و بعد از انجام آزمون ‏ها در مراکز معتبر علمی و دریافت نتایج، ارائه گزارش کار و تحلیل نتایج آزمون ها توسط دانش آموزان در یک جلسه آنلاین با حضور داوران المپیاد انجام می شود.
برنامه سه روزه حضوری در این مرحله، اوایل اسفندماه سال جاری اجرا می شود و قبل از آن، آموزش ها و کارهای مختلفی که توسط اساتید باشگاه نانو طراحی شده است، به صورت آنلاین و غیرحضوری برای برگزیدگان اجرا خواهد شد. علاوه بر آن فعالیت ‏های غیرحضوری برگزیدگان بعنوان قسمتی از امتیاز نهایی آنها محسوب خواهد شد. قسمتی از این آموزش ها و فعالیت ‏های غیرحضوری بمنظور آماده سازی دانش آموزان برای دوره سه روزه انجام می شود.
در بخش حضوری، برای دانش آموزان غیر بومی، اسکان مناسب در نظر گرفته شده است.
برمبنای اعلام ستاد نانو، مرحله اول یازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، شهریور ۱۳۹۹ در قالب یک آزمون مجازی با سوالات تستی در سامانه آزمون باشگاه نانو و مرحله دوم این المپیاد با حضور ۴۱۸ نفر برتر مرحله اول، مهرماه ۱۳۹۹ در ۱۹ شهرحوزه در ۱۷ استان، در قالب آزمون تستی- تشریحی و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد و ۳۰ نفر به مرحله پایانی راه پیدا کردند.
منبع:

1399/08/28
13:57:50
1000
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب