از سوی یك شركت ایرانی ؛

اجاق گاز نانویی صفحه طلایی به بازار رسید

اجاق گاز نانویی صفحه طلایی به بازار رسید یك شركت ایرانی با استفاده از توان محققان كشور موفق به تولید اجاق گازهای با پوشش نانو و روكش طلایی شده كه علاوه بر تولید و عرضه در كشور به كشورهای همسایه صادر كرده است.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، اجاق گاز از لوازم اصلی در هر آشپزخانه ای است که امکان دارد در طول روز چندین بار مورداستفاده قرار گیرد ازاین رو دوام، زیبایی و پاکیزگی این وسیله از موارد مهمی است که باید مورد توجه باشد. امروزه شرکتهای بزرگ لوازم خانگی در دنیا به دنبال استفاده از تکنولوژی های جدید در تولید اجاق گازها هستند تا علاوه بر افزایش کیفیت، دوام و طول عمر این محصول را هم ارتقا دهند.
در همین راستا یک شرکت لوازم خانگی به دنبال ارتقا محصولات خود با استفاده از فناوری نانو توانست اجاق گاز با پوشش نانو را به تولید برساند.
انطباق محصول این شرکت بعد از پشت سر گذاشتن فرآیندهای بازدید از خط تولید و نمونه برداری و آزمایش، با استانداردهای ISO/TS۸۰۰۰۴ و INSO۲۱۱۴۵ اثبات و گواهی نامه نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو برای محصول اجاق گاز خانگی با پوشش نانوساختار اعطا شد.
در ساخت این اجاق گاز با پوشش نانوساختار طلایی، از قطعات گوناگونی مانند رویه شیشه ای سکوریت شده، ورق استیل، ترموکوپل جهت قطع جریان گاز، شیر، ولوم و... با کنترل کیفت بالا مورداستفاده قرار گرفته و بعد از انجام بررسی ها و آزمون های لازم ذرات نانوساختار بر روی قطعاتی نظیر صفحات استیل، صفحات شیشه ای و ولوم اجاق گاز، اعمال شده است.
استفاده از پوشش های نانوساختار طلایی در تولید اجاق گازهای خانگی سبب ایجاد خواصی از قبیل افزایش مقاومت به خراش و سایش و افزایش سختی سطوح این محصولات خواهد شد.
اجاق گاز نانویی ساخته شده توسط این شرکت، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا که شامل تجهیزاتی نظیر دستگاههای تست نشتی و عملکردی محصول است، ساخته شده است. این شرکت همینطور مجهز به آزمایشگاه اکرودیته فعال است که با فراهم آوردن الزامات استاندارد بین المللی ایزو ۱۷۰۲۵ گام مهمی در ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی خود برداشته است. همینطور آزمایشگاه این شرکت عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری است.
در حال حاضر این اجاق گاز نانویی ساخته شده علاوه بر عرضه در کشور، به کشورهایی مانند عراق، افغانستان و عمان هم صادرات داشته و به جهت برخورداری از مزایایی همچون کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب موردتوجه قرار گرفته است.


منبع:

1399/08/21
14:16:14
1497
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب