با سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت؛

پرواز در ارتفاع 10 هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی!

پرواز در ارتفاع 10 هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی! سایت امن: یك چترباز حرفه ای با لباس بالداری مجهز به یك سیستم الكتریكی و دو پیشرانه در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی پرواز كرد. سرعت این لباس بالدار به ۱۸۶ مایل برساعت می رسد.


دریافت 52 MB به گزارش سایت امن به نقل از دیلی میل، شرکت «بی ام دبلیو» یک سیستم رانندگی الکتریکی برای لباس بالدار طراحی نموده که سرعت آن به ۱۸۶ مایل بر ساعت می رسد. این در حالیست که سرعت لباس های بالدار فعلی ۶۲ مایل برساعت است.
پیتر سالزمن چتر باز حرفه ای با همکاری این خودروساز آلمانی لباس بالدار مذکور را طراحی و آزمایش کرد. روی قفسه سینه پکیجی بسته می شود که دارای دو پیشرانه کربنی با قدرت ۱۵ کیلووات است.
سالزمن در پرواز آزمایشی به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین برفراز کوه های آلپ رفت. او بعد از پرش به سمت کوهستان پرواز پیشرانه های لباس را روشن کرد. سپس با شیب زیادی به سمت قله پرواز کرد. برای این منظور محققان یک پکیج با عرض ۴۰ اینچ و ۲ پیشرانه ۵ اینچی طراحی کردند که شبیه یک زیردریایی است.
این پکیج با یک باتری لیتیوم یونی ۵۰ ولتی فعال می شود و وزن آن هم ۲۶ پوند است. همینطور یک واحد ذخیره انرژی دارد. نکته جالب این طرح یک موتور درونسوز است که به آستین چپ لباس متصل است و قدرت لازم برای حرکت با سرعت ۱۸۶ مایل برساعت را فراهم می آورد. سالزمن بیشتر از ۳۰ پرش آزمایشی با این لباس بالدار انجام داد و بعد از آن با لباس مذکور پرواز کرد.


منبع:

1399/08/17
13:58:39
1787
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , باتری , چت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب