نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی به دانش بنیان ها

نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی به دانش بنیان ها سایت امن: از طرف صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد مجازی 3 روزه معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی به صورت آنلاین شروع به كار كرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور از امروز یکشنبه، ۶ مهر ماه شروع شد و تا روز سه شنبه ۸ مهرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه دارد.
در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی در چارچوب ۱۲ نشست ارائه نیاز شرکت های صنعتی معرفی می شود، ضمن آنکه در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با ارائه کنندگان نیازها در اتاق های مجازی نیز پیش بینی شده است. برگزاری دو کارگاه با موضوع آشنایی با استانداردهای حوزه معدن و بررسی نقش مالکیت فکری در توسعه کسب و کار از دیگر رویدادهای جانبی این وبینار است.
ساخت و تجهیز تجهیزات و ماشین آلات معدنی و صنایع معدنی، تولید مواد شیمیایی و معدنی مورد نیاز حوزه معدن و صنایع معدنی، ساخت قطعات فلزی و غیر فلزی مورد نیاز حوزه معدن و صنایع معدنی و فناوری های مورد نیاز در فرآیندهای اکتشاف و فرآوری مواد معدنی همچون محورهای این رویداد مجازی است.
در این رویداد مجازی سه روزه ۴۰۲ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۰۷ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۵۹ نفر از شرکت های در پروسه دانش بنیانی و ۳۶ نفر نیز ازشرکت های غیر دانش بنیان هستند. در حین برگزاری این رویداد مجازی، فرصت پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در این وبینار در قسمت گفت و گو در نظر گرفته شده است.
منبع:

1399/07/06
20:36:04
1539
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب