انتشار تازه ترین محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران

انتشار تازه ترین محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران سایت امن: ستاد توسعه فناوری نانو با انتشار آخرین ویرایش كتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران تازه ترین دستاوردهای صنعتی در حوزه تجهیزات در رابطه با فناوری نانو را منتشر نموده است.


به گزارش ایسنا در امتداد معرفی محصولات صنعتی دارای گواهی نامه نانومقیاس ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو با عنوان "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران"به تفکیک حوزه های صنعتی مختلف، در ۶ جلد انتشار یافته است.
در این ۶ جلد مجموعه ای از آخرین محصولات دارای تأییدیه نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو به همراه تصاویر محصول، نام و اطلاعات مربوط به شرکت، محل تولید، مجوزها و تأییدیه ها معرفی شده اند. در مقدمه کتاب ها به تصویر کلی محصولات و بازار نانو در ایران پرداخته شده و آخرین آمار محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران، حجم بازار و صادرات این محصولات ارائه شده اند.
این مجموعه ۶ جلدی شامل "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه ساخت وساز، رنگ و رزین و لوازم خانگی"، "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و نساجی"، "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، پلیمر و انرژی"، "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه حمل و نقل و صنایع فلزی"، "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه نانومواد، نانوپوشش ها و نانوالیاف" و "محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی" می شود.
برمبنای اعلام ستاد نانو، در جلد ششم این کتاب علاوه بر معرفی تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی ساخت ایرانی، برنامه حمایتی ستاد نانو از ساخت و ارتقای تجهیزات و ماشین آلات در رابطه با فناوری نانو شرح داده شده است. بخش پایانی این کتاب نیز به معرفی شرکت های این حوزه اختصاص دارد.
منبع:

1399/06/22
12:56:28
1582
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , توسعه , ساخت , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب