وبیناری برای تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال

وبیناری برای تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال سایت امن: مركز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، وبینار اولین رویداد از سلسله رویدادهای 3S یا (Smart، Steel manufacturing، Startup event) را 23 مهر ماه امسال از ساعت 9 الی 13 برگزار می نماید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این رویداد را پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری مجتمع فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می نماید.
هدف رویداد ۳S، تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال است.
مرکز نوآوری تحول دیجیتال، نقطه آغازی جهت حرکت به سمت تحول دیجیتال در صنعت فولاد کشور است و با هدف ایجاد بازوهای تحقیقاتی و اجرایی وابسته به صنعت فولاد مبارکه، ارائه خدمات و محصولات منطبق با زنجیره ارزشی فولاد، استفاده از پتانسیل های دانشی موجود در دانشگاه جهت برطرف سازی چالش های موجود در صنایع، استفاده از ظرفیت های علمی و ایده های نوآور دانشجویان دانشگاه تهران جهت ایجاد کسب وکار در تحول دیجیتال، ترویج فرهنگ کارآفرینی و نوآوری و ایجاد مرکزی برای انجام تحقیقات در رابطه با گسترش و توسعه پایدار صنعت فولاد کشور به وجود آمده است.
مرکز نوآوری تحول دیجیتال مرکزی پیش رو، نوآور در تحول دیجیتال در صنعت فولاد است و ماموریت این مرکز را می توان ایجاد و شتاب دهی هسته های نوآور و پیش رشد و سپس تشکیل و حمایت شرکت های رشدی و پسارشدی جهت توسعه زنجیره ارزشی تحول دیجیتال در صنایع فولاد و سایر صنایع بیان کرد.
اولین رویداد ۳S مرکز نوآوری تحول دیجیتال در چارچوب Reverse Pitch انجام می شود. در این Reverse Pitch چالش های فولاد مبارکه در تحول دیجیتال مطرح خواهد شد.
به کارگیری فناوری بلاکچین در واحد خرید و فروش، تهاتر بدهی در واحد خرید با به کارگیری فناوری بلاکچین، شفافیت در قیمت فروش محصولات نهایی شرکت های تابعه فولاد مبارکه با بهره گیری از فناوری بلاکچین و امن سازی مناقصه در پروسه خرید با روش های MPC همچون چالش های فولاد است.
از دیگر چالش های فولاد می توان به پیاده سازی سیستم رأی گیری امن در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان فولاد مبارکه، کدینگ یکپارچه کالا، مواد و قطعات برای تحقق دوقلوی دیجیتال کارخانه فولاد مبارکه، تشخیص عیوب ظاهری تختال و ورق با بهره گیری از پردازش تصویر و یادگیری عمیق و لجستیک و انبارداری هوشمند با بهره گیری از RFID و IoT اشاره نمود.
تشخیص ناخالصی بر روی نوار نقاله، پیش بینی فشار غلتک ها در نورد گرم، افزایش دقت تخمین دمای کوره ها با بهره گیری از یادگیری عمیق و کاربردهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حوزه SIEM و ساختار مرکز عملیات امنیت برای شناسایی تهدیدات و حملات از دیگر این چالش هاست.
برمبنای اعلام پارک فناوری تهران، علاقه مندان شرکت در این وبینار می توانند بوسیله لینک http: //utstpark.ir/msc-digital-innovation-center/ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع:

1399/06/14
11:06:41
1614
5.0 / 5
تگهای خبر: امنیت , توسعه , خدمات , دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب