با معرفی خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران تخفیف بگیرید

با معرفی خدمات آزمایشگاهی به پژوهشگران تخفیف بگیرید به گزارش سایت امن مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اجرای طرح تخفیف برای معرفی و شناساندن خدمات آزمایشگاهی به جامعه پژوهشگران اطلاع داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد با اشاره به اجرای طرح تخفیف برای معرفی و شناسایی خدمات آزمایشگاهی به جامعه پژوهشگران، اظهار داشت: در این طرح همه پژوهشگران، اعضای هیات علمی و دانشجویان کشور در صورت معرفی خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به جامعه پژوهشی کشور می توانند اعتبار هدیه دریافت نمایند.
وی افزود: اعضای هیات علمی می توانند در هر فصل، ۲۰ نفر را به شبکه معرفی کنند. همینطور این اعضا می توانند در هر فصل ۱۰ نفر از دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی را به شبکه معرفی کنند. اعضای نورسیده به شبکه هم با معرفی خدمات آزمایشگاهی، می توانند ۱۵ امتیاز دریافت نمایند.
اسدی فرد تصریح کرد: هر فرد در صورتیکه امتیازی را به اعتبار تبدیل کند، مهلت استفاده از آن اعتبار تنها تا آخر همان فصل خواهد بود. اما امتیازاتی که تبدیل به اعتبار نشوند به فصل بعد منتقل خواهد شد. هر امتیاز برای افراد معادل ۱۰ هزار تومان اعتبار محاسبه می شود.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همچنین، اظهار داشت: این امتیازات تنها در سال ۹۹ قابل استفاده می باشد و در سال بعد کلیه امتیازات و اعتبارات این طرح لحاظ نخواهد شد.1399/05/19
21:18:41
1791
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , خدمات , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب