تفاهم نامه ای برای توسعه فناوری های ارائه شده به صنایع و سازمان ها

تفاهم نامه ای برای توسعه فناوری های ارائه شده به صنایع و سازمان ها سایت امن: سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی در امتداد ارائه خدمات آزمایشگاهی تفاهم نامه همكاری امضاء كردند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه همکاری توسط دکتر حسین رحمانی معاون نوآوری و تجاری سازی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دکتر سعید حصارکی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی و در حضور رؤسای دو مرکز در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به امضا رسید.

در حاشیه امضای این تفاهم نامه در جلسه ای ضمن معرفی و تاکید بر توانمندی های دو مجموعه، در امتداد محورهای مورد علاقه گفت و گو و تبادل نظر شد.

همکاری در ستاندن پروژه های قراردادی مشترک خصوصاً از وزارت های صمت، مسکن و شهرسازی و نیرو و واحدهای زیرمجموعه، توسعه فناوری های مشترک جهت ارائه به صنایع و سازمان ها، همکاری بین مراکز رشد دو مجموعه و شرکت های مستقر در آنها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و تخصصی از طرف دو مجموعه و شرکت های مستقر به یکدیگر از موضوعات و محورهای مشترک و مورد گفت و گو بود.

برمبنای اعلام وزارت علوم، بعد از این جلسه، دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به همراه معاونان و مدیران خود از طرح تونل باد، پژوهشکده مواد و طرح های در دست راه اندازی و چند شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران نیز بازدید کرد.

منبع:

1399/05/08
21:16:19
1813
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , پژوهش , تخصص , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب