كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی

كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی به گزارش سایت امن صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی را برای شركتهای دانش بنیان، استرات آپها، صندوق های پژوهش و فناوری و... برگزار می نماید.به گزارش سایت امن به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق علاوه بر نقش حمایتی در ثبت اختراعات داخل و خارج از کشور با هدف آموزش و ترویج مفاهیم مرتبط در بین شرکت های دانش بنیان، مبادرت به برگزاری سلسله کمپ های مالکیت فکری کرده است.
اولین ماژول «کمپ مالکیت فکری تا تجاری سازی» با تمرکز بر اختراعات با همکاری کانون پتنت ایران در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.
جامعه مخاطب این دوره شرکت های دانش بنیان، شتابدهنده های دانش بنیان، صندوق های پژوهش و فناوری، شرکت های خلاق و فناور است. در این دوره علاوه بر آشنایی با اقسام مالکیت فکری و شرایط حفاظت، ضرورت مدیریت دارایی های فکری، استراتژی های جستجو، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، پیمان همکاری ثبت اختراع (PCT)، حفاظت از اختراعات در اداره ثبت اختراعات آمریکا (USPTO)، دعاوی حقوقی و پیگیری نقض حق اختراع بیان خواهد شد.
به منظور حفظ پروتکل های بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا، ظرفیت این کمپ محدود است و همینطور امکان حضور در دوره به صورت مجازی هم فراهم گشته است.

1399/03/18
22:00:06
2577
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب