بازدید معاون رئیس جمهور از شركت های دانش بنیان خراسان جنوبی

بازدید معاون رئیس جمهور از شركت های دانش بنیان خراسان جنوبی به گزارش سایت امن خراسان جنوبی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و استاندار خراسان جنوبی از شركت های دانش بنیان مستقر پارك علم و فناوری استان بازدید نمودند.


سورنا ستاری، امروز دوشنبه ۱۲ خرداد، به منظور بازدید از طرح های دانش بنیان و افتتاح صندوق پژوهش و فناوری خراسان جنوبی به خراسان جنوبی سفر می کند.

بازدید از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان، افتتاح ساختمان جدید مرکز رشد فردوس و طبس از راه ویدئو کنفرانس، بازدید از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و محصولات آنان و افتتاح صندوق پژوهش و فناوری خراسان جنوبی، از برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان بود.

به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند، بازدید از پیشرفت فاز دوم و سوم مرکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه بیرجند، تیم های فناور دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند، همچون برنامه های این سفر یک روزه بود.

اطلاع از نحوه فعالیت شرکت های دانش بنیان و نوع خدمات عرضه شده به واحدهای فناور از برنامه های تعیین شده برای این بازدید بود.

در این بازدید دو مرکز نوآوری هم به صورت ویدئوکنفرانس در شهرستان های فردوس و طبس راه اندازی شد.


1399/03/12
22:31:45
2512
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب