هكرهای چینی متهم شدند؛

ادعای آمریكا در مورد كوشش برای سرقت نتایج تحقیقات كرونا

ادعای آمریكا در مورد كوشش برای سرقت نتایج تحقیقات كرونا به گزارش سایت امن آمریكا مدعی شده هكرهای چینی با انجام حملات سایبری برای سرقت نتایج تحقیقات انجام شده در مورد ویروس كرونا در این كشور كوشیده اند.به گزارش سایت امن به نقل از انگجت، برخی مقامات دولت آمریکا به شبکه سی ان ان گفته اند که حملات سایبری به سازمان های دولتی و شرکت های دارویی در آمریکا افزایش یافته است. علت این امر کوشش برای دستیابی به نتایج پژوهش هایی است که با هدف تولید دارو و واکسن برای درمان کرونا انجام شده است.
آمریکا مطابق معمول چین را بعنوان متهم ردیف اول این حملات معرفی کرده و مدعی شده چینی ها به خصوص به کسب اطلاعات در مورد نتایج تلاشهای آمریکا برای تولید واکسن کرونا علاقمند بوده اند. چین هنوز در این حوزه واکنشی از خود نشان نداده، اما همیشه ادعاهای مشابه قبلی را با جدیت تکذیب کرده است.
مقامات آگاه مدعی شده اند مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های آمریکا که زیر نظر وزارت بهداشت و خدمات انسانی دولت فدرال فعالیت می کند، هدف اصلی و برتر حملات هکری بوده است. آمریکا و انگلیس پیش تر اتهامات مشابهی را به کشورهایی همچون روسیه، ایران و کره شمالی وارد کرده بودند.

1399/02/07
18:22:48
3039
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , خدمات , سازمان , سایبر
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب