در دانشگاه امیركبیر انجام می شود؛

بررسی اثرات اپیدمی كرونا بر فضای كسب و كار

بررسی اثرات اپیدمی كرونا بر فضای كسب و كار به گزارش سایت امن با برگزاری وبینار آموزشی در دانشگاه صنعتی امیركبیر اثرات اپیدمی كرونا بر فضای كسب و كار مورد تحلیل قرار می گیرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، وبینار آموزشی "تاثیر اپیدمی كرونا بر فضای كسب و كار" با تمركز بر فضای كسب وكار شركت های كوچك و درحال رشد با محوریت یك مدل معمولی از اپیدمی، تسطیح منحنی و وضعیت اپیدمی هم اكنون و آینده از جانب دیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.
تبعات كوتاه مدت و دراز مدت اقتصادی COVID-19 در جهان و ایران، تغییر رفتار مصرف كنندگان و بازار با حضور این اپیدمی و پس از آن، تاثیرپذیری شركت های كوچك از نتایج اپیدمی، سناریوهای احتمالی حوزه كسب وكار علیرغم این اپیدمی و اقدامات راهبردی قابل برنامه ریزی كسب وكارها از دیگر موضوعات مورد بحث در این وبینار است كه در روز ۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
باتوجه به اینكه ویروس كرونا اقتصاد جهانی و بخصوص بازارهای مالی و كسب وكارها را تحت الشعاع خود قرار داده است ازاین رو هدف اولیه این وبینار بررسی تاثیرات این اپیدمی بر فضای كسب وكار جهانی و ایران طبق گزارش های OECD، London Business School، McKinsey & Company و گزارش های رسمی نهادهای ایرانی است.
مخاطبین این وبینار، كسب و كارهای استارت آپی و شركت های در حال رشد هستند.1399/02/01
14:12:15
2924
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , توسعه , دانشگاه , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب