تمدید مهلت ثبت نام در ۲ چالش نوآوری نانو

تمدید مهلت ثبت نام در ۲ چالش نوآوری نانو به گزارش سایت امن مهلت ثبت نام در دو چالش های نوآوری نانو تا 15 اردیبهشت ماه جاری تمدید گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، از جانب دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو و به منظور فراهم كردن فرصت بیشتر برای تكمیل و ارسال طرح ها از جانب فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در ۲ چالش نوآوری نانو "افزایش مقاومت برشی لایه های پلیمری در دستكش ایمنی" و "بالا بردن مقاومت لایه پلیمری در مقابل حرارت در دستكش های ایمنی و محافظ" تا 15 اردیبهشت ماه سالجاری تمدید گردید.
پژوهشگران، فناوران و شركت ‏های دانش‏ بنیان علاقه مند به شركت در این دو چالش نوآوری تا 15 اردیبهشت ماه فرصت دارند با رفتن به پایگاه اینترنتی چالش ها فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.
فراخوان دریافت طرح در این دو چالش كه از جانب ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از بهمن 98 شروع شده بود طی سه مرحله برگزار می شود. با به انتها رسیدن مهلت ثبت نام طرح های دریافتی در كمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شركت كنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.
طرح های برگزیده در جریان مرحله دوم به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود طی بازه 2 ماهه به منظور ساخت نمونه های آزمایشگاهی از تسهیلات حمایتی تا سقف ۷ میلیون تومان شامل كمك هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبكه آزمایشگاهی فناوری نانو برخوردار خواهند شد.
دریافت تایید فنی نمونه های اولیه در این مرحله منوط به تكمیل مستندات آزمایشگاهی و عرضه نتایج آزمون های تعیین شده خواهد بود. برنده نهایی چالش علاوه بر جوایز نقدی 30 میلیون تومانی، به منظور توسعه فناوری و تجاری سازی طرح و نمونه های اولیه خود تا مرحله تولید انبوه، فرصت همكاری با یكی از شركت های فناور همكار این چالش ها را خواهند داشت.1399/01/31
11:54:58
2951
5.0 / 5
تگهای خبر: اینترنت , پژوهش , توسعه , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب