صادرات ۶۰۰ میلیون دلاری شركت های دانش بنیان پارسال

صادرات ۶۰۰ میلیون دلاری شركت های دانش بنیان پارسال به گزارش سایت امن مدیر دفتر كسب وكار بین المللی مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری با اشاره به ظرفیت های صادراتی شركت های دانش بنیان اظهار داشت: میزان صادرات دانش بنیان های ایرانی در سال ۹۸ بیشتر از ۶۰۰ میلیون دلار بود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، روح الله استیری، مدیر دفتر كسب وكار بین المللی مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری یكی از مأموریت های كاری این دفتر را توسعه صادرات دانش بنیان ها دانست و اظهار نمود: در این راه گام های قابل توجهی برداشتیم بگونه ای كه تا كنون ۴۰۰۰ خدمت برای توانمندسازی و توسعه بازار به ۲۵۰۰ شركت دانش بنیان عرضه شده است.
وی با اشاره به وجود ۴۵۰ شركت دانش بنیان توانمند در حوزه صادرات، افزود: بر مبنای آمارهای این دفتر، میزان صادرات دانش بنیان های ایرانی در سال ۹۸ بیشتر از ۶۰۰ میلیون دلار بود.
وی با اشاره به ظرفیت صادراتی شركت های دانش بنیان تصریح كرد: بر این اساس تلاش می نماییم كه بازار صادراتی این شركت ها را علیرغم وجود موانعی چون بیماری كرونا و تحریم ها بیشتر توسعه دهیم.
استیری خاطرنشان كرد: پیشبینی برای توسعه صادرات دانش بنیان ها امسال كمی مشكل است. اما در تلاش هستیم تا بازار كشورهای آسیای میانه و همسایه را هدف بگیریم و محصولات ایرانی را در این بازارها توسعه دهیم.1399/01/25
16:25:19
2918
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب