توسط معاونت علمی صورت می گیرد؛

پشتیبانی از مالكان ساختمانهایی كه متقاضی بهینه سازی انرژی هستند

پشتیبانی از مالكان ساختمانهایی كه متقاضی بهینه سازی انرژی هستند سایت امن: معاونت علمی و فناوری از مالكان ساختمان هایی كه متقاضی اجرای طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند حمایت می كند.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بهینه سازی انرژی در ساختمان و كاهش تلفات انرژی می تواند صرفه جویی قابل توجهی در حوزه ملی به همراه داشته باشد. در این راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مالكان ساختمان های كه متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند حمایت می كند.
«پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان» همچون طرح هایی است كه به این منظور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است.
این پروژه اهتمام دارد تا با تجمیع كوشش های صورت گرفته دراین زمینه و توسعه فرهنگ سازی میان شهروندان، مردم را با مفهوم بهینه سازی انرژی آشنا كند. شاخت عمومی از مزایایی جلوگیری از اتلاف انرژی می تواند در كاهش مصرف و صرفه جویی منابع، نقش بسزایی داشته باشد.
پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان، بانظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از اجرای راه كارهای صرفه جویی انرژی در ساختمان های مسكونی، اداری و تجاری در شهر تهران حمایت مالی می كند. شهروندان متقاضی می توانند با مراجعه به سایت این پروژه از جزئیات این بسته حمایتی و نحوه ثبت نام، در طرح باخبر شوند.
بر اساس سند جدید چشم انداز، باید تا سال ۱۴۲۷ مصرف انرژی در كشور به یك دوم مصرف فعلی كم شود. بر همین اساس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تدوین بسته حمایت مالی و توسعه فرهنگ سازی، اهتمام دارد تا توجه بیش تری را به این مقوله مهم جلب نماید.


منبع:

1398/11/09
15:43:23
4373
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , توسعه , ساخت , سایت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب