كاهش آلاینده ها با كمك تكنولوژی های جدید زیستی

كاهش آلاینده ها با كمك تكنولوژی های جدید زیستی به گزارش سایت امن دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: تكنولوژی های جدید زیستی می تواند به كاهش آلاینده های محیط زیست كمك كند؛ آلاینده هایی كه سلامت انسان و محیط زیست را به خطر انداخته است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی در اینباره اظهار نمود: بهره گیری از تمام ظرفیت های فناورانه شركت های دانش بنیان و پژوهشگران یكی از مهم ترین راهكارهای كاهش آلایندگی های محیطی است. باید تلاش نماییم از این ظرفیت های موجود در كشور به خوبی بهره ببریم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این كه با ایده های فناورانه به كاهش آلاینده ها كمك می نماییم، خاطرنشان كرد: ستاد از هر طرح فناورانه ای كه بتواند مشكل گشای این معضل باشد، حمایت می كند. هر طرح فناورانه كه منجر به كاهش آلاینده ها، كاهش منابع مصرفی سوخت های فسیلی شامل سیستم های ثابت و متحرك شود، می تواند مورد حمایت ستاد قرار گیرد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، به قول قانعی، استفاده از سوخت های زیستی نظیر گازوییل و بنزین سوختی آلودگی هوا را می كاهد. این یكی از طرح های ستاد توسعه زیست فناوری برای كاهش آلاینده ها است.1398/10/28
14:50:38
4348
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب