حمایت از صادرات محصولات نانو فناوری

حمایت از صادرات محصولات نانو فناوری به گزارش سایت امن ستاد توسعه فناوری نانو نحوه حمایت از صادرات محصولات نانو را اعلام كرد. در سند راهبردی تدوین شده از سوی این ستاد، كمك به شركت ها برای ورود به عرصه بین المللی در دستور كار قرار گرفته است.


به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این ستاد همواره به دنبال این مهم بوده است تا به فناوران در جهت تجاری سازی توانمندی هایشان در حوزه فناوری نانو كمك نماید.
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از شركت های برگزیده به صورت ویژه حمایت می كند تا در 3 الی 4 سال آینده بتوان شاهد حضور شركت های فعال در عرصه ی بین المللی بود. بر همین مبنا، از سال 1395 تعداد 10 شركت در قالب آیین نامه برند سازی و صادرات تحت حمایت ویژه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو قرار گرفته اند.
حمایت ویژه جهت شركت در نمایشگاه های خارجی یكی از موارد حمایتی است كه ستاد فناوری نانو به ده شركت برگزیده عرضه می كند. با عنایت به هزینه های بالای حضور در نمایشگاه های خارجی، ستاد فناوری نانو برای كمك به ده شركت برگزیده، سقف حمایت ها را برای حضور آن ها افزایش داده است.
همچنین در این راستا به شركت ها كمك می گردد تا بتوانند نیروی بازرگانی خارجی جذب كرده و از این طریق امور مربوط به صادراتشان را پیگیری كنند. حمایت از تهیه ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، اعطای جوایز صادراتی و حمایت از طراحی و پیاده سازی نقشه راه صادراتی، از دیگر تسهیلاتی است كه به شركتهای برگزیده اعطا می گردد.
علاوه بر این حمایت ها، شركت های نانویی از حمایت های مربوط به شركت های دانش بنیان هم بهره مند خواهند شد كه می توان به مواردی از قبیل مشاوره صادرات، تحقیقات بازار و طرح كسب و كار صادراتی، آموزش های بازرگانی و صادرات، صادرات با استفاده از واسط تجاری و مشاوره های مربوط به قرارداد های تبادل فناوری اشاره كرد.


 

1396/09/07
22:44:05
4764
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب