رویدادی برای تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ارسال طرح اولیه

رویدادی برای تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ارسال طرح اولیه به گزارش سایت امن آخرین مهلت ثبت نام و ارسال طرح اولیه جهت شركت در مرحله سوم مسابقات برنامه نویسی ˮتیم كاپˮ دانشگاه صنعتی شریف اعلام گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف در چارچوب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی موبایل كشور در حال برگزاری دوره سوم مسابقات "تیم كاپ" است و شركت كنندگان برای ثبت نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا ۳۰ مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.
"تیم كاپ" یك مسابقه برنامه نویسی آندروید است با هدف تولید اپلیكیشن در "حوزه كودك و نوجوان" و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شركت نمایند.
شركت كنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یك بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری كه محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد كه از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز بهره مند خواهند شد. مهمترین شاخص های ارزیابی، جذابیت طرح / كاربری بودن آن/ قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روش های درآمدزایی/اندازه بازار/معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود.
جوایز رویداد در چارچوب جوایز مختلف نقدی و بسته های حمایتی جهت تجاری سازی محصول عرضه خواهد شد.


۳۰ میلیون تومان
۵۰ میلیون تومان
دستیابی به تعداد مخاطب تعیین شده
اجباری
برند مشترك


1398/07/21
23:55:55
4705
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب